Grzegorz Braun dołącza do koalicji: Ruch Narodowy i Partia Wolność. Prawica – naród, wolny rynek, konserwatyzm – rośnie w siłę

Braun dziś poinformował, że jego ugrupowanie "Pobudka" dołącza do narodowców i wolnościowców. Celem koalicji jest - na razie - wspólny start w wyborach do unijnego parlamentu

1

Czy jest szansa na to, że w obecnym wyborczym roku, powstanie prawicowa koalicja, która zaproponuje Polakom propolski program. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że doszło do porozumienia pomiędzy Ruchem Narodowym i Partią Wolność. Dziś do duetu tego dołączył Grzegorz Braun ze swoimi sympatykami.

Braun dziś poinformował, że jego ugrupowanie „Pobudka” dołącza do narodowców i wolnościowców. Celem koalicji jest – na razie – wspólny start w wyborach do unijnego parlamentu. Reżyser dokumentalista, były kandydat na prezydenta RP, powiedział o tym w wywiadzie dla serwisu Media Narodowe.

Przypomnijmy, że na początku grudnia Ruch Narodowy i Partia Wolność poinformowały, że wystawią wspólną listę w wyborach do PE. Wyraziły jednocześnie gotowość do rozmów z innymi ugrupowaniami sceptycznie nastawionymi do uniofilskiego kierunku polityki, od lat uprawianego przez rodzime elity. Wówczas to wydano oświadczenie, w którym napisano m.in.: „Nasza koalicja odpowiada na apele o zjednoczenie sił antyunijnych i jest otwarta na innych partnerów. Chcemy współpracy ze środowiskami o zbliżonych do nas poglądach na Unię Europejską i niepodległość Rzeczypospolitej. Naszym celem jest bezkompromisowa obrona naszej Ojczyzny przed brukselskim centralizmem, lewicowymi tendencjami wspieranymi przez UE, zagranicznymi naciskami oraz reprezentowanie polskiego interesu narodowego na forum Parlamentu Europejskiego.

Grzegorz Braun, który jest już teraz częścią tej koalicji, mówi (Twitter): „Bądźmy realistami. Nas świadomych jest za mało żebyśmy mieli sobie fundować luksus wzajemnej izolacji. Nie osiągniemy strategicznych celów w pojedynkę. (…) Jeszcze kilka lat temu ktoś mógł się łudzić co do wprowadzania dobrych zmian. Na szczęście wśród patriotów tych łudzących się jest coraz mniej. Wiosna to pokaże”. Odnośnie oblicza rodzącego się porozumienia Braun zauważa: „Koalicji nie nazywałbym antyunijną czy eurosceptyczną. Jest to jedyna koalicja propolska”.

S

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawa sprawa….

    „Kim jest Grzegorz Braun? *
    „Oczywiście przodków się nie wybiera i trudno mieć do Grzegorza Brauna pretensję o pochodzenie. Zachodzi jednak pytanie czy rodzina Braunów faktycznie zasymilowała się? W jednym z ostatnich materiałów pisaliśmy, iż brat dziadka Grzegorza, Jerzy Braun, tworzył w przedwojennej Polsce Instytut Mesjanistyczny. Była to organizacja masońska i okultystyczna, ukierunkowana na tworzenie fałszywej opozycji wobec masonerii a realnie kierowana przez masonów. Co ciekawe obecnie moglibyśmy nazwać ją „operacją Trust”. Kto ogląda filmy i wykłady Grzegorza Brauna będzie wiedział czym jest „operacja Trust”. Istotą sprawowania władzy przez synagogę szatana jest tworzenie opozycji wobec swoich marionetek, po to, aby w przyszłości te marionetki obalić i zainstalować w ich miejscu kolejne marionetki, które wcześniej tworzyły opozycję. Na tym polega istota demokracji”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here