Prokapitalizm.pl popiera Marsz Niepodległości!

0

Podczas tegorocznego Święta Niepodległości 11 listopada przez ulice Warszawy przejdą aż trzy duże pochody. Odbędzie się tradycyjny „Marsz Niepodległości” organizowany przez środowiska patriotyczne i narodowe, swój przemarsz ulicami stolicy pod hasłem „Razem dla niepodległej” zapowiada też Kancelaria Prezydenta RP, odbędzie się również manifestacja środowisk lewackich i anarchistycznych.
Nasza Redakcja także zamierza uczcić 11 Listopada, ale nie jest nam wszystko jedno w jakim towarzystwie będziemy świętować. Na pewno nie wybierzemy się na demonstrację lewackich totalniaków, którzy w latach ubiegłych dobitnie udowodnili, że w realizacji swych planów posuną się nawet do „fizycznej eliminacji” tych, którzy nie podzielają ich światopoglądu. Nie pójdziemy również wśród „leśnych dziadków” z nieboszczki Unii Wolności, w ich zainscenizowanej imitacji „Marszu Niepodległości”.
Portal Prokapitalizm.pl wybiera się na jedyny oryginalny „Marsz Niepodległości” i zachęca wszystkich do udziału w jego szeregach. Czynimy to z tym większą przyjemnością, iż jego ideę popierają również przedstawiciele myśli konserwatywno-wolnościowej czyli panowie Stanisław Michalkiewicz i Rafał Ziemkiewicz.
Redakcja


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here