Ministerstwo Sprawiedliwości powinno podjąć pilne prace delegalizacyjne wszystkich organizacji odpowiedzialnych za aktualny bałagan i kryzys w całej Rzeczypospolitej.
1.Rozpocząć należy od delegalizacji Ruchu Autonomii Śląska, który zagraża integralności naszego kraju.2. Następnie należy zdelegalizować Platformę Obywatelską za:
– zieloną wyspę, której nikt ( oprócz Donalda Tuska) nie zobaczył na własne oczy
– drożyznę w kraju i ciągły wzrost cen
– inflację
– narastający obszar biedy z nędzą
– wzrost bezrobocia
– gigantyczną ilość samobójstw spowodowanych biedą, nędzą, bezrobociem i bezprawiem
– nierozliczone afery: hazardową, paliwową, stadionową, Olewnika itd. itp…..
– oszustwa polityczne
– odznaczenia i pochwały  przyjmowane przez Donalda Tuska od kanclerz Niemiec
– emigrację ponad 3.000.000 Polaków z powodu braku pracy we własnym kraju
– całokształt działalności PO, prowadzącej nasz kraj  do katastrofy.
3. Konieczna jest delegalizacja PSL za prostytucję polityczną. PSL to jest taka partia, która wchodziła i wchodzi w koalicję niemal z każdą  partią bez względu na to jaką opcję ten koalicjant reprezentuje, byleby tylko dostać się do koryta władzy.
4. Niezbędna dla dobra kraju jest delegalizacja Ruchu Palikota za propagowanie marihuany i głosowanie za przesunięciem wieku emerytalnego do 67 roku!
5. Równocześnie należy zdelegalizować SLD jako postkomunistyczną partię neostalinizmu, leninizmu i putinizmu.
Po delegalizacji tych partii należy wzorem starożytnych demokracji w Grecji i Rzymie skazać przywódców tych partii na banicję. Leszka Millera razem z Januszem Palikotem należy wysłać do Moskwy, Waldemara Pawlaka do Bukaresztu, Jerzego Gorzelika do Hamburga, natomiast Donalda Tuska do Berlina.
I dopiero wtedy pojawi się szansa  na sprawiedliwość i dobrobyt w Polsce.
Rajmund Pollak
Od redakcji: Panie Rajmundzie! Zadziwia nas łagodność z jaką chciałby Pan co niektórych potraktować… Np. banicja do Berlina, Moskwy czy Bukaresztu… A nie lepiej do Rawicza, Strzelec Opolskich czy Oławy? Na dłuższą odpoczynek w izolatkach?

4 KOMENTARZE

  1. Redakcja jak widac zaprzecza sama sobie. Z jednej strony jedzie po „panstwie opiekunczym” jak po lysej kobyle, nie zastanawiajac sie, ze promuje biede wsrod obywateli jakich z kolei broni Pan Rajmund P., a za chwile chce paru oszustow na koszt podatnika skierowac na „wczasy opiekuncze” do Rawicza. Niestety umiejetnosc myslenia logicznego juz dawno stala sie mankamentem numer jeden wsrod obywateli swiata. A gdyby tak wymienionych z listy wystrzelic w kosmos? Same korzysciy bylyby z tego pomyslu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here