Edukując chcą zmieniać polskie społeczeństwo obywatelskie – zapisz się już dziś!

0

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, to nazwa projektu, który przez 5 lat swojej działalności wyszkolił już ponad 1200 osób. Co kieruje organizatorami?

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż słabe, dostrzegają to liderzy partii politycznych, organizacji pozarządowych, a także mediów. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju. Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest np. wyjazd na konferencję FEEcon do Stanów Zjednoczonych.

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

  • Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.

  • Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 3 dni (25-26 listopada oraz 10 grudnia) w Warszawie.

  • Kurs Wystąpień Publicznych profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Zajęcia prowadzone są przez znanego publicystę oraz dziennikarza radiowego i telewizyjnego czołowych Polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat) i rozgłośni (TOK FM) – Piotra Maślaka. Kurs odbędzie się w Krakowie w dwóch weekendowych zjazdach (18-19 listopada oraz 2-3 grudnia).

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 17 listopada na www.akademialiderow.edu.pl
Zapraszamy także na fanpage facebook: https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow/

Magdalena Spendel
Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów
e-mail: kontakt@akademialiderow.edu.pl
tel. + 48 519 793 767

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości jest organizacją, która stawia sobie za cel promocję rozwiązań wolnorynkowych, wolności osobistej, oraz ducha przedsiębiorczości. Fundacja nastawiona jest w przede wszystkim na działania edukacyjne. Założona w 2012 r. organizacja dąży do wykształcenia generacji ludzi niezależnych, wolnych, i odpowiedzialnych. Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości kierowana jest przez osoby doświadczone w działalności publicznej, Jacka Spendla

Osoba, z którą można się kontaktować w sprawach Akademii: Magdalena Spendel, kontakt@akademialiderow.edu.pl

 *  *  *

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, to nazwa projektu, który przez 5 lat swojej działalności wyszkolił już ponad 1250 osób i nie spoczywa na laurach. Warto zatem poznać powody jego organizacji.

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż słabe, dostrzegają to liderzy partii politycznych, organizacji pozarządowych, a także mediów. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju. Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest np. wyjazd na konferencję Defending the American Dream Summit do Stanów Zjednoczonych.

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

  • Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.

  • Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 2 dni (12-13 maja) w Warszawie.

  • Kurs Wystąpień Publicznych profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Kurs odbędzie się w Krakowie w dwóch weekend 5-6 maja.

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 30 kwietnia na www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja
Zapraszamy także na fanpage facebook: https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here