Antoni Macierewicz, poseł PiS, spotkał się 22 października 2015 roku z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego. Rozmawiano nie tylko o zbliżających się wyborach.

Czy Polacy powinni mieć – według posła Macierewicza – powszechny dostęp do broni palnej? Czy poseł Macierewicz podporządkuje się decyzjom przyszłej – być może premier – Beacie Szydło? Co sądzi o kandydaturze Jarosława Gowina na szefa MON? Co dalej ze „sprawą smoleńską”?

Wysłuchaj wypowiedzi Antoniego Macierewicza (ciąg dalszy jeszcze dziś! – Czy możliwy jest reset w relacjach polsko-rosyjskich; czy musimy bezkrytycznie popierać Ukrainę, mimo że jej władze plują nam w twarz?).

2 KOMENTARZE

  1. Te kiepsko słyszalne nagranie (może ktoś ten szum przetłumaczyłby na TEKST PISANY zrozumiały takiemu przeciętniakowi jak ja i wielu mi podobnych) utwierdziło mnie, że na PiS nie będę głosował. Pan A.M. obiecuje, że za 2 lata stworzy jakieś bataliony O.N. czy coś w tym sensie. Za 2 lata to Polska będzie pod okupacją Z.B.i R. i IV Rzeszy, a ofiar wojny i uciekinierów będą miliony. Rozumiem, ze trzeba od czegoś zacząć, lecz to co mąci p.A.M., to…. Eh! Nie chcę pisać brzydkich słów. Dlaczego sięgnięto po przykład izraelski, gdzie Państwo Żydowskie jako odstraszcza od Arabów i innych mahometan ma atomówki, a nie przytoczono przykładów Szwajcarii, Norwegii i Finlandii, gdzie broń ma każdy chętny i ochotnik tak wojskowy, jak i pasjonat strzelectwa i myślistwa. Kraj, który ma KAŻDEGO obywatela pod bronią trudno zdobyć i jeszcze trudniej okupować i utrzymywać w ryzach. DLA EWENTUALNEGO OKUPANTA JEST TO BARDZO KOSZTOWNE EKONOMICZNIE I SIĘ NIE OPŁACA, chyba, że znajdą w takim kraju sprzedawczyków i zdrajców, o co nie trudno, a w obecnej sytuacji jest łatwe do zrealizowania; pamiętajmy o niemieckiej mniejszości z roszczeniami majątkowymi i o 65 MILIARDACH dla narodu handlowo-prawniczego, który tu chętnie przybędzie jak jerozolimska szlachta, po buncie muzułmanów w Palestynie. No i oczywiście Polska musi posiadać atomową broń przenoszoną rakietami i samolotami, oczywiście własnej konstrukcji i produkcji. Na to potrzeba forsy, forsy i jeszcze raz forsy i oczywiście CZASU, a tego już Polska i podobne jej państwa niestety nie mają. Chociaż słysząc i widząc co robią Węgry, Słowacja i Czechy, to….. hm! Chmy! HMMMY! Politycy rządzący Polską ostanie 20 lat powinni stanąć przed plutonami egzekucyjnymi i na szafotach pod stryczkami, oczywiście po uczciwych i obiektywnych procesach. ZDRADA, ZDRADA, jeszcze raz ZDRADA, po wielokrotność ZDRADA. Brak przemysłu, nieliczna i rozbrojona armia, masowa emigracja, bezrobocie, spadek dzietności itd. itp. Decyzja z mojej strony jest jedna – ODDAĆ GŁOS nieważny, bo żadna partia i żadne środowisko nie czuje POLSKIEJ RACJI STANU, jak ją bronić i jakimi środkami o nią walczyć, tak subiektywnie widzę obecne realia polityczne i politycznych ofert.

  2. Obywatel uzbrojony jest obywatelem wolnym. Dlatego władze każdego państwa dążą do pozbawienia, ograniczenia lub nie uzyskania obywateli prawa do posiadania broni. Proszę zauważyć co robi prezio Ameryki BamboObambo; chce zabrać broń ludziom, aby nie mogli walczyć z coraz bardziej pazerną i socjalistyczną władzą. Tak jest praktycznie we wszystkich państwach. Bunt obywateli jest trudny do stłumienia, jeżeli władza przegnie, a obywatele będą uzbrojeni i się zorganizują. Wojny domowe są zawsze długotrwałe i najbardziej krwawe. I na koniec jeżeli zakazywana jest palna broń jako niebezpieczne narzędzie w mordowaniu się wzajemnym obywateli, to należy szczególnie mocno i powszechnie ograniczyć dostęp, a może i produkcję i handel nożami i siekierami.

Comments are closed.