Z naszej poczty…
Od prezesa Fundacji Lex Nostra otrzymaliśmy list, który publikujemy w całości…


„Proszę o informowanie społeczeństwa o kolejnym skandalu w Prokuraturze Generalnej.
Po katastrofie Prezydenckiego Samolotu polscy prokuratorzy pojechali do Smoleńska za prywatne pieniądze, bo . w Prokuraturze nie było pieniędzy przeznaczonych na wypadek nagły!
Jak ustalił współpracownik Fundacji LEX NOSTRA – dziennikarz Leszek Szymowski, polscy prokuratorzy, którzy powinni być niezwłocznie w miejscu katastrofy Prezydenckiego Samolotu, nie mogli udać się na miejsce, bo w Ministerstwie Sprawiedliwości i Prokuraturze Generalnej nie było pieniędzy przeznaczonych na nagły wypadek, a w sobotę banki były zamknięte. Nie dysponowano także kartą kredytową, umożliwiającą wypłatę z bankomatu!
W końcu prokuratorzy pojechali za prywatne pieniądze, a na miejsce tragedii dotarli dopiero wieczorem.
Jak powyższe ma się do faktu zapłacenia swojemu pracownikowi, przez białostocką prokuraturę ok. 1 miliona złotych za tłumaczenia z języka białoruskiego, co ujawniła nasza Fundacja ? ( np. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/300-tys-zl-wyparowalo-z-powod u-zmeczenia,1,3572831,wiadomosc.html ; http://www.lexnostrum.pl/List-otwarty—Ujawniamy-!.php )
Na naszych stronach udostępniamy artykuł Leszka Szymowskiego, który ukazał się w „Najwyższym Czasie”:
http://www.lexnostrum.pl/Po-katastrofie-Prezydenckiego-Samolotu—.php
http://www.fundacja.lexnostra.pl/index.php?option=com_content&view=section&l
ayout=blog&id=22&Itemid=24

Maciej Lisowski
Fundacja LEX NOSTRA”

2 KOMENTARZE

  1. Jakie państwo takie urzędy, jakie urzędy tacy urzędnicy, jacy urzędnicy takie państwo. Państwo Polskie przestało istnieć. Boją się tego oficjalnie ogłosić, gdyż jeszcze trzeba „oddać” majątki spadkobierom narodu prawniczego i wypędzonym.

  2. Jakie państwo takie urzędy, jakie urzędy tacy urzędnicy, jacy urzędnicy takie państwo. Państwo Polskie przestało istnieć. Boją się tego oficjalnie ogłosić, gdyż jeszcze trzeba „oddać” majątki spadkobierom narodu prawniczego i wypędzonym. Jak nie bęzie państwo to z kogo ściągną te majątki?

Comments are closed.