Telewizje i radia prorządowe podają kłamliwe sondaże. Obie debaty telewizyjne wygrał Andrzej Duda, natomiast wszystkie prorządowe telewizje typu TVP, Polsat, TVN itp. oraz rozgłośnie radiowe typu PR, Radio ZET itp. lansują kłamstwa o rzekomo obiektywnych sondażach dających zdecydowane zwycięstwo kandydatowi POLITYCZNYCH OSZUSTÓW i Posłusznych Sługusów Lukracji!

Telewizja prorządowa znowu kłamie!

Gdy PZPR kończyło swoją kompromitację na śmietniku historii, to na ostatnim zjeździe tej komunistycznej przybudówki sowieckich okupantów padło hasło: wyprowadzić sztandar!!! W czwartkowej debacie w TVN Bronisław Komorowski potraktował flagę PO z jeszcze większą pogardą, bo z obrzydzeniem usunął sztandar Politycznych Oszustów ze swojego stolika i wręczył go dziennikarce, która bez namysłu potraktowała ten emblemat jak śmieć i umieściła go na podłodze na poziomie swoich butów!

Zatem  logo Platformy Obywatelskiej zostało w dniu 21 maja 2015roku potraktowane jak śmieć w studio TVN, który wszystkim przeszkadzał i został wyrzucony pod stopy prowadzącej debatę!

Ten gest Komorowskiego usuwającego flagę PO był jak ręcznik sekundanta rzucony na ring w geście poddania walki. Tym zawodnikiem, który sam się poddał był kandydat Platformy Obywatelskiej, który okazał swój wstyd ze sztandaru partii, która go umieściła na ringu jako własnego zawodnika!

Co do faktycznych wyników debaty, to z mojego sondażu wykonanego telefonicznie na reprezentatywnej grupie 100 wyborców jasno wynika, że:

– 55% respondentów uznało, że zwyciężył Andrzej Duda
– 30% respondentów uznało, że nieznacznie lepiej wypadł Bronisław komorowski
– 15% zapytanych stwierdziło, że był remis.

Zatem w niedzielę 24 maja 2015roku wybory powinien wygrać Andrzej Duda, na którego zagłosuje również autor powyższych refleksji i inicjator niezależnego sondażu

Rajmund Pollak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here