Podróże kształcą. Kiedyś na wycieczce w Tunezji przewodnik opowiadał nam o różnicach w mentalności jakie nas dzielą, a jako Arab po studiach w Polsce widział co mówił. Twierdził on, że gdyby w krajach arabskich wprowadzić najmniejszy choćby zasiłek dla bezrobotnych, to bezrobocie sięgnęłoby 100%. A tu raptem okazało się, że wystarczy przepłynąć morze, żeby wszystko mieć za friko. Czy można się zatem dziwić, że szarańcza ruszyła na żer?

  
Podobno 70% tak zwanych uchodźców stanowią młodzi mężczyźni. Więc albo wyznawcy Allacha należą do wyjątkowo tchórzliwych, albo przyczyny należy upatrywać gdzie indziej. Skoro jeden Arab może mieć 4 żony, to pozostali trzej mężczyźni powinni zająć się czymś innym, niż zakładaniem rodziny. A czyż terror i gwałty nie spełniają dobrze roli zastępczej? Ba, młody mężczyzna może się nie tylko wyżyć, ale zasłużyć jeszcze Allachowi zabijając niewiernych.
  
Płodność arabskich kobiet nie ma sobie równych, bo liczebność potomstwa przekłada się na prestiż. Rywalizacja potrzebna jest wszystkim ludziom, a dla Arabki płodność, to jedyna konkurencja. Innych Mahomet dla niej nie przewidział. Im więcej dzieci, tym większe prawdopodobieństwo, że się z głodu nie umrze. Akurat odwrotnie jak u nas. 
  
Jeżeli władcy Europy nie opamiętają się, to grozi nam zagłada, jakiej jeszcze nie było. My powinniśmy przy najbliższych wyborach koniecznie odsunąć od rządu PO, bo zapraszanie szarańczy do stołu musi skończyć się katastrofą.

Małgorzata Todd

Autorka prowadzi swojego bloga Internetowy Kabaret…

4 KOMENTARZE

  1. Jeżeli tego nie pojmują SS poszczególnych europejskich państwa, to żadne wybory i odsuwanie politycznych 'jelit’ od koryta władzy NIC nie zmienią. Chyba ktoś w tej całej Europie zbiera dane, analizuje i syntetyzuje je i odpowiednie środki zabezpiecza? Coś mi się zdaje, że jedynymi są Rosja, Białoruś, Węgry, może Słowacja i Czechy. A co z resztą?

  2. @Sky:”Proszę o rzetelność. Arabowie są darmozjadami, ale zasiłki mają i u siebie.”
    Proszę czytać ze zrozumieniem. Zasiłki mają OBYWATELE. Imigranci w Europie nie dostają obywatelstwa. Tylko prawo pobytu.

  3. Być może europejska hałastra zwyczajnie się wysłużyła i tak zdegenerowała, że z punktu widzenia mamy-natury nie zasługuje na dalszą suwerenną egzystencję?
    Cokolwiek by o tym prymitywnym, azjatyckim miocie nie powiedzieć – zachował on i kultywuje tradycyjne dla niego wartości.
    Co pozytywnego można powiedzieć o dzisiejszych „cywilizowanych”, zblazowanych ponad wszelkie granice, odartych z korzeni kulturowych, zdezorientowanych nawet co do własnych płci Europejczykach ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here