Taki właśnie tytuł nosi książka, która aktualnie czytam, a z której chciałbym Państwu zacytować kilka prawd, które składają się na postępowanie wszelakiej lewicy wobec własnych narodów.


Te marksistowskie wariactwa dotykają obecnie Europę, gdzie socjalista siedzi na socjaliście trockistowskim i realizuje program zniszczenia całkowicie Europy w formie w jakiej Europa była Wielka. Panowała nad świtem i święciła triumfy w każdej dziedzinie. A co dzisiaj? Autorami książki są panowie: Peter Lee i Jimmy Watson.

„Chęć zniszczenia nie tylko wolnego rynku i własności prywatnej, ale także rodziny, religii, kultury i prawa poprzez promocję hedonizmu, aborcji i zboczeń objawiła się w pełni w pierwszym marksistowskim państwie, jakim był Związek Radziecki. Bolszewicy zakazali religii, zakazano muzyki klasycznej, opery, baletu, zakazali lekcji historii w szkołach i – co ważniejsze – radykalnie ograniczyli znaczenie instytucji małżeństwa, rozpoczęli napuszczanie dzieci na rodziców, nakazali nauczanie wolnego seksu (tzw. szklanka wody i miska ryżu (kromka chleba), zalegalizowali i masowo rozpropagowali aborcję, zalegalizowali i rozpropagowali homoseksualizm, sadyzm, masochizm, zoofilię i pedofilię”(???)

To samo robią współcześni bolszewicy, pod różnymi szyldami lewicowymi i ”europejskimi”. Niszczą wolny rynek, prywatną własność, promują hedonizm, aborcję – na razie zboczenie homoseksualizmu – w przyszłości zoofilię i pedofilię. Wszystko w swoim czasie. Napuszczają dzieci na rodziców – niszczą rodzinę, atakują Kościół Powszechny, pomijając inne religie. Akurat Kościół Powszechny. Propagują pozamałżeńskie formy życia – single i matki samotnie wychowujące dzieci. Odbierają dzieci rodzicom. Robią wszystko, żeby zniszczyć tradycję. Będzie nowy wspaniały świat chaosu i kompletnego relatywizmu.

Wszystko to powyżej udało się bolszewikom wprowadzić w życie poprzez degradację obyczajową. Skutek był tragiczny. Nastąpił wzrost chorób wenerycznych, gwałtów, prostytucji i rozwodów. Gdy Człowiek ze Stali otrzymał informacje o tym co dzieje się w państwie, a miał już pełnię władzy, jeszcze przed wymordowaniem trockistów w latach 1937-38 – przystąpił do ratowania narodu. Zakazał aborcji, przywrócił znaczenie małżeństwa, zakazał rozwodów bez zgody partii, a homoseksualistów i innych grup marginalnych wygonił do pracy w zamkniętych obozach. Dokonując kontrrewolucji obyczajowej przywrócił muzykę klasyczną, balet, operę. Nie przywrócił religii. Ten ideologiczny morderca, jeszcze miał trochę rozumu żeby ratować Rosjan po spustoszeniach bolszewików – Lenina i Trockiego.

Z tej książki się dowiedziałem o leczeniu homoseksualistów. Przyznam się Państwu, że nie wiedziałem. Cytuję strona 99: ”Dla przykładu „Che” Guevara i Salvador Allende obaj lekarze z wykształcenia – proponowali, aby homoseksualistów leczyć przymusowo poprzez zmuszanie ich do zjadania własnych jąder, gdyż uważali, że homoseksualistami zostają jedynie rozpuszczone dzieci bogaczy, bo tylko one mają czas na takie dewiacje, natomiast biedny robotnik musi walczyć o każdy dzień i jemu” takie bzdury ”nie są w głowie”.

Towarzysza Che, żołnierze boliwijscy zastrzelili w Boliwii, a towarzysz Allende popełnił samobójstwo nie chcąc ustąpić z władzy do czego zobowiązał go parlament chilijski. Generał Pinochet wykonał jedynie zalecenie parlamentu. Lewica już gromadziła broń – generał uratował Chile przed komunizmem i całą Amerykę Południową. Ale przyznacie Państwo, że w sprawie homoseksualizmu proponowali dość oryginalne rozwiązanie.

Lewica to wielkie zło! Wymyślają różnego rodzaju eksperymenty i próbują je wprowadzić w życie. Powinni je najpierw przetestować na sobie, a nie fundować je milionom ludzi – zarówno w sferze obyczajowej, jak i gospodarczej. Tak jak te ustroje gospodarcze ograniczające wolność Ale bardziej kochają szczury niż ludzi.

„Tradycja nie oznacza, że żywi są martwi, ale że umarli żyją” – uważał Chesterton. I to jest cała prawda!

Waldemar Jan Rajca

Autor prowadzi swojego bloga Orwell 2006.

3 KOMENTARZE

  1. Na wymarcie to skazany jest kapitalizm i utopia nazywana wolnym rynkiem. Jestesmy swiadkami agonii tego smiesznego systemu. W Niemczech kapitalisci w akcie rozpaczy chca aby panstwo im doplacalo po 1000 euro miesiecznie za kazdego zatrudnionego u nich imigranta. Na pytanie a dlaczego – odp. jest prosta – nie mamy z czego im placic bo nasz system kapitalizmu juz nie dziala. A tylko emigrant bedzie zapier…po 15 h dziennie za pare groszy. Pytanie – jak dlugo ten chory system jeszcze bedzie dychal?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here