Grzegorz Braun o tych, którzy „wyszlifowali” Mateusza Morawieckiego

0

„Gazeta Polska, Gazeta Wyborcza, ale także media toruńskie odegrały walną rolę w dezinformowaniu Polaków w ciągu ostatnich lat. I nie ma tu wyłomu – media głównego nurtu stworzyły jeden wielki ściek”.
O sojuszu mediów wobec wojny na Ukrainie;

* * *

„Znałem lepiej ojca obecnego premiera, Kornela Morawieckiego. To autentyczny socjalista, globalista. Przypuszczam, że w ostatnich latach wiele czerpał od swojego syna, który utwierdzał go w przyjętym światopoglądzie. Utwierdzał go w tym, że tradycyjnie pojmowane kategorie: patriotyzm, suwerenność, niepodległość, że to wszystko nieaktualne. A kto Mateusza Morawieckiego szlifował? Wystarczy przejrzeć historię Banku Zachodniego we Wrocławiu.”
O Mateuszu Morawieckim;

* * *

Kaczyński to żoliborski socjalista. Wstrętne są mu naturalne źródła siły i potęgi tradycji. Jest mu wstrętne wolne gospodarowanie, wszystko powinno być na etatach. Taka to już formacja polityczna, dla której przedsiębiorca to cwaniak. Ile w tym jest pogardy dla ludzi, którzy dają innym pracę.
O Jarosławie Kaczyńskim;

* * *

Ponadto o zwyrodnialcach czasu „pandemii”…

Zapraszamy do wysłuchania całej wypowiedzi posła Grzegorza Brauna ze spotkania w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 8 IV 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here