Kwestia uchodźców rozpala wiele emocji, również w Polsce. W sprawie tej wypowiedział się również Grzegorz Braun, reżyser dokumentalista, lider Komitetu Wyborczego „Szczęść Boże”.

Grzegorz Braun spotkał się niedawno z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie mówił m.in. o tym czy powinniśmy przyjmować uchodźców i gdzie ich ulokować, o szantażu moralnym stosowanym przez eurokołchoz wobec katolików, i o tym co ma wspólnego konflikt na Ukrainie z masową migracją uchodźców.

Obejrzyj wypowiedź Grzegorza Brauna!

2 KOMENTARZE

  1. Pan Braun wietrzy spisek polityczny z uchodzcami a to nieprawda. Uchodzcy sie pojawili wlasnie teraz nie przez przypadek. Cala ta historia zwiazana jest z kapitalizmem. Nie wchodzac w drobiazgowe analizy glowny powod hucpy jest taki ze kapitalizm sie skonczyl. On juz umarl. Teraz baknsterskie elity maja tylko dwa wyjscia – albo sie z ludzmi podzielic bogactwem, czego za wszelka cene chca uniknac, albo podpalic swiat zeby masa zostala zajeta gaszeniem go i ratowaniem swojej skory. jak widac wybarno wariant drugi. Czym bedziemy zajeci przez najblizsze 20 lat? Ocalaniem wlasnej dupy przed najazdem dziczy. Co ciekawe my bedziemy walczyc piesciami i machac kijami, dzicz za to otrzyma nowoczesne wyposazenie od tych co wiedza jak sie drukuje kase i bedzie nas wysadzac w powietrze w marketach, metrach i ulicach. Chcialo sie wolnosci (rynkowej) i swiata bez granic – to ja mamy. Ze skutkiem „smiertelnym” dla nas.

  2. Pan Braun nie wietrzy tylko dostrzega spisek, bo spisek jest obecnym w cywilizacji człowieka od jej początków.
    Zresztą, Pan Logik też przecież właśnie o spisku pisze.
    Ciekawe, że oboje dokonują trafnych spostrzeżeń. Nie ma więc o co kruszyć kopii.
    Pana Logika zapytałbym tylko (Pana Brauna nie mam jak zapytać) – kiedy i gdzie kapitalizm się zaczął skoro się skończył?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here