Fundacja PAFERE zaprasza na konferencję dotyczącą wolności gospodarczej w krajach Międzymorza. Poświęcona ona będzie gospodarczym i prawnym uwarunkowaniom państw położonych między Adriatykiem, Bałtykiem i Morzem Czarnym. Szczególną uwagę poświęcą oczywiście Polsce oraz jej najbliższym sąsiadom.

Wśród prelegentów znajdą się:
prof.  Alejandro Chafuen – urodzony w Argentynie historyk i ekonomista, założyciel jednego z najważniejszych wolnorynkowych think tanków w USA – Atlas Economic Research Foundation. Temat jego prelekcji to: „Rządy prawa w krajach Międzymorza, a korupcja, kumoterstwo i ukryte siły zła”
prof. Boguslavas Gruževskis z Uniwersytetu Wileńskiego, ekonomista i matematyk, a także wybitny specjalista od m.in. prawa pracy. Opowie jak w krajach Międzymorza wygląda ustawodawstwo regulujące zatrudnienie.
Mec. Piotr Andrzejewski – polityk, adwokat, członek Trybunału Stanu – opowie o „ochronie własności prywatnej według Konstytucji krajów Międzymorza”.
Red. Stanisław Michalkiewicz – prawnik, publicysta, będzie mówił o krajach Europy Środkowej w kontekście Unii Europejskiej i regulacji ograniczających wolność gospodarczą.
Dr Tomasz Sommer wygłosi wykład pt. „Jak uczynić Międzymorze wolnorynkowym”.

NA KONFERENCJĘ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH:
15.11.2016 (wtorek), w godz. 09:30 – 14:00
Centrum Prasowe Foksal (Foksal 3/5, Warszawa)
Sala A
WSTĘP WOLNY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here