Kaja Godek idzie z Liroyem

5

29 sierpnia 2019 roku, podczas konferencji prasowej w Sejmie, Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina ogłosiła start obrońców życia w wyborach parlamentarnych z list Komitetu Wyborczego Skuteczni. Wcześniej Kaja Godek współpracowała z Konfederacją, jednak niedawno uznała ona, że „Konfederacja wycofała się z realnego wsparcia postulatów antyaborcjnych”. Politycy Konfederacji zaprzeczali temu, sugerując, że Godek nie zgodziła się na proponowany jej okręg wyborczy, z którego miała startować do sejmu. Godek z samego startu jednak nie zrezygnowała.

„Skuteczni w naszym rozeznaniu są na ten moment jedyną organizacją, która zbierze wymagane podpisy pod listami do Sejmu, a zaproszeniu nas na listy towarzyszyła gwarancja swobody działania w sferze obrony życia i rodziny – zarówno w kampanii jak i w Sejmie nowej kadencji. Przyjmujemy ofertę z radością, że będziemy mogli spełnić oczekiwania wyborców pro-life i dać im możliwość opowiedzenia się za prawem do życia, własności i wolności” – powiedziała Kaja Godek podczas konferencji.

Jak podaje Fundacja Życia i Rodziny, na czele której stoi Kaja Godek, przedstawiciele ruchu pro-life wystartują w różnych okręgach wyborczych, jednocześnie ruszyły akcje informacyjne w polskich miastach, które mają uświadomić Polakom cynizm wielu posłów partii rządzącej.

Działacze przypominają, że „to PiS od kilkunastu miesięcy blokuje w Sejmie oraz w Trybunale Konstytucyjnym obywatelski projekt #ZatrzymajAborcję. Na rękach rządzących jest krew 4000 dzieci zamordowanych w majestacie prawa w łonach matek”.

S

5 KOMENTARZE

  1. Najwidoczniej to sojusz taktyczny. Ale kto wie, może Liroy się zmienił. Mi jego obecność w Konfederacji zupełnie nie przeszkadzała. Szkoda, że się popsztykali

    • Mi też nie przeszkadzał, jako poseł robił dobrą robotę. Mój komentarz odnosi się do Pani Kai Godek, która twierdziła opuszczając Konfederację, że aborcja (jej likwidacja) nie jest temat, który by cała Konfederacja stawiała na pierwszym miejscu. Zapewne Liroy na tym miejscu ją stawia. Ktoś chyba „podpuszcza” Pani a Kaję Godek, ktoś podpowiada?

  2. Nie minął miesiąc i Godek Kaja po raz trzeci zmienia swoją przynależność polityczną. Mam nadzieję, że Liroy SKUTECZNIE wyabortuje tę niezrównoważoną osobę ze sceny politycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here