25 marca 2009 roku prof. Ken Schoolland, autor popularnej książki „Przygody Jonatana”, odwiedził Białystok. Spotkał się tam m.in. z uczniami I LO im. Adama Mickiewicza, a także ze studentami Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Białostockiego. Po południu natomiast odwiedził Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica. Podczas swojego pobytu w mieście wygłosił kilka wykładów, w których łącznie uczestniczyło kilkaset osób.

schoolland_bialystok_01

schoolland_bialystok_02

schoolland_bialystok_03

schoolland_bialystok_04

Zobacz cały fotoreportaż…
———————————————-
Przypominamy, że w dniu dzisiejszym, 26 marca 2009 roku, prof. Schoolland przebywa na Śląsku
Sosnowiec, godz. 8.45 – VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka, ul. Czeladzka 58 Wykład z ekonomii wolnorynkowej. Wykład tłumaczony na język polski
Sosnowiec, godz. 10.00 – IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica, Pl. Zillingera 1 Wykład z ekonomii wolnorynkowej. Wykład tłumaczony na język polski
Sosnowiec, godz. 11.45 – Wyższa Szkoła Humanitas, ul. Kilińskiego 43 Causes and Cures for Monetary Crisis (Przyczyny i rozwiązania kryzysu monetarnego)
Sosnowiec, godz. 13.00 – spotkanie z dziennikarzami (w Humanitas), ul. Kilińskiego 43
Opole, godz. 15.30 Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny, ul. Ozimska 46A, sala nr 23. Causes and Cures for Monetary Crisis (Przyczyny i rozwiązania kryzysu monetarnego) Wykład tłumaczony na język polski.
PSz.

4 KOMENTARZE

  1. Uważajcie bo tego Gościa zamęczycie, chociaż ma coś na przepitkę, aby nie zaschło mu w gardle? Wygląda na faceta, który za kołnierz nie wylewa. Pozna historię, zabytki i ludzi w naszym pięknum acz umęczonym kraju, czy tylko pojazd, wykład, pojazd, hot-dog, hotel???

  2. Widzę, że „optymistarealny” chętnie napiłby się z panem Schoollandem. Będzie okazja, sobota w kawiarni „Literatka” w Wa-wie. Proszę zapoznać się ze szczegółami uczestnictwa w niej na http://www.pafere.org

  3. Facet przejedzie się po Polsce i nawet nie będzie wiedział gdzie był i u kogo gościł. Chociaż zwiedzi nasze „narodowe relikwie” mające więcej lat niż to jego państwo, z którego pochodzi.

  4. Czy będą sprawozdania (żeby nie napisać DONOSY) z pobytu Pana Profesora albo fragmenty z przetłumaczonych wykładów Szanownego Prelegenta, do ewentualnych argumentów w dyskusjach z socjalistami?

Comments are closed.