Największa klakiernia Politycznych Oszustów i Podupadłych Sługusów Lukracji, czyli TVP1 pokazała w drugiej odsłonie kampanii wyborczej reportaż, na którym jeden z bokserów wręczał kandydatowi PO-PSL rękawice bokserskie z życzeniami aby…”znokautował IV RP.”, a Bronisław Komorowski  te rękawice z wdzięcznością przyjął i zachował się tak, jakby już wygrał.

Rzeczywistość okazała się na szczęście inna! To Bronisław Komorowski, symbolizujący butę koalicji PO-PSL znalazł się na deskach ringu wyborczego!

komorowski_duda

O tym, że kandydat PO- PSL zostanie znokautowany w II rundzie przewidział dużo wcześniej portal www.pressmania.pl, który opublikował symptomatyczną fotografię. Ze swej strony życzę Panu Bronisławowi Komorowskiemu, aby wyciągnął wnioski z przyczyn doznanej porażki i przestał straszyć czymkolwiek swoich przeciwników politycznych.

Od Prezydenta-elekta Andrzeja Dudy natomiast będę oczekiwał spełnienia wszystkich obietnic wyborczych i nie zawaham się o tych obietnicach przypominać w swoich przyszłych artykułach.

Byłem jednym z sekundantów Pana Andrzeja  Dudy i szczerze gratuluję zwycięstwa NOWEMU PREZYDENTOWI R.P.

Rajmund Pollak

4 KOMENTARZE

  1. A teraz Pan Duda porzuci swoje obietnice wyborcze i będzie w Polsce budował kapitalizm. Tak mam chyba rozumieć entuzjazm bijący z tego artykułu?

  2. Panu Dudzie będą podkładali świnie za świnią i śmierdzące ustawy do podpisu w ramach współpracy rządu PO/PSL z prezydentem co nie wprost obiecała p.premierżyca Kopacz. Mnie się bardzo podobają komentarze zagraniczne jakie ponoć ukazują się w tamtejszych mediach; ci ludzie chyba nie wiedzą o czym piszą i chyba nie mają obiektywnych obserwatorów w Polsce. Polskę znają z ….nie będę wymieniał tych 'polskich mediów’ i 'dziennikarz polskich’ szkalujących Polskę i Polaków, bo po co ich reklamować. Śmiać się i płakać ze zrozumienia Polaków i Polski. Mnie bardzo ciekawi, jak PiS się zachowa wobec szykującej się bardzo perfidnej i brutalnej kampanii wyborczej, jaka będzie toczyć polski organizm narodowy i państwowy, od dziś do października. Ciekawi mnie bardzo czy wyciągnie rękę do zgody z panami Braunem, Korwin-Mikke, Kowalskim I Wilkiem oraz czy ci panowie porozumieją się między sobą albo z PiS.

  3. To było do przewidzenia patrząc na to co prezentuje sobą p. Komorowski, jedni mogli powiedzieć że jest żle ale przynajmniej jest stabilnie (i te osoby głównie na niego głosowały), jednak większość oczekuje czegoś więcej. Bardzo źle dzieje się wokół osób przedsiębiorczych, pamięta się tylko o tych którzy zaczynają prowadzenie działalności a potem jak już rok czy dwa przetrwają na rynku to kosi ich się na każdym kroku. Konieczne jest zwiększenie kwoty wolnej od podatku i dobrze byłoby w końcu zrobić coś z czymś co zus się zwie..

  4. Już kombinują skrócenie kadencji sejmu, aby wybory były latem, kiedy młodzi jadą na dwa miesiące do roboty albo na leniuchowanie i ubaw oraz zmianę składu Trybunału Konstytucyjnego, aby mieć swych sędziów w składzie. A w Azji relacje ChamERYKAŃSKO – Chińkie zaostrzają się o jakieś wysepki i rafy. Do wojny każdy pretekst dobry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here