Zorganizowany przez Fundację PAFERE konkurs filmowy „Nie kradnij!” przedłużony został – z uwagi na długi okres świąteczny – do wtorku, 5 stycznia 2010 roku. Oznacza to, że do tego czasu nadsyłać można własne filmy ukazujące skutki łamania VII Przykazania Bożego.
Wyniki będą znane w lutym po decyzji jury w składzie. Prof. Michał Wojciechowski (przewodniczący jury) – teolog, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, Przewodniczący Rady Programowej PAFERE, Prof. Witold Kwaśnicki – ekonomista, Uniwersytet Wrocławski, Stefan Sękowski – Fronda.pl, Ks. Jacek Gniadek – Stowarzyszenie Teologów Moralistów, Wojciech Reszczyński – dziennikarz, publicysta, Tadeusz Drozda – satyryk.
Z regulaminem konkursu zapoznać się można na stronie Fundacji PAFERE
Ps.

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego w żiry nie ma przedstawiciela UPR oraz Panów Stanisława Michalkiewicza i Janusza Korwin-Mikke-ego, jako polityków i publicystów politycznych związanych z konserwatyzmem-liberalizmem. Myślę, że jest to poważne niedociągnięcie!

  2. Może dlatego, że PAFERE jest poważniejszą organizacją niż Ci się wydaje i nie chce bawić się z takimi personami, jakie wymieniłeś ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here