Korwin-Mikke o Pawle Kukizie: Artysta nielogiczny

0
Janusz Korwin-Mikke
Foto.: Prokapitalizm.pl

WCzc.Paweł Kukiz jest z ducha artystą, dlatego wybacza Mu się nielogiczność i emocjonalność wypowiedzi. Jeśli jednak atakuje jako polityk, to powinien trzymać się standardów.

Obecnie włączył się w PiSowską nagonkę na KONFEDERACJĘ, zwłaszcza na mnie. https://wiadomosci.wp.pl/kukiz-atakuje-korwin-mikkego-to-co… Dokonał tam mistrzowskiego samo-się-zaorania:

„Jestem skłonny współpracować z każdym, kto wprowadzi przynajmniej ordynację wyborczą i jest zwolennikiem obniżenia podatków, ale nie z Korwinem, który jest monarchistą i na demokrację mówi du…kracja” dodając: „Jestem porażony świadomością polityczną Polaków. – Jest on na poziomie tego, który reprezentował XIX-wieczny Afrykańczyk”.

Czyli chce, by Polska rządzili XIX-wieczni Murzyni. Poganiani przez kolonialistów z PO lub PiSu.

Zarzuca mi tam też, że nie poparłem Go w wyborach prezydenckich. Tymczasem jak najbardziej poparłem Go w debacie (nawet mi za to na gorąco dziękował!) – tyle, że powiedziałem, że za dwa dni głosowanie w Zjednoczonym Królestwie – i zobaczymy, jak się JOWy spiszą. Spisały się tak, że UKIP mający 18% poparcia uzyskał jednego posła, a szkoccy nacjonaliści, z poparciem 4% – trzydziestu ośmiu. No, i obraził się i porozumienie zostało zerwane. Co ciekawe: można znaleźć wiele wypowiedzi p.Kukiza, w których On sam wypowiada się źle o JOWach… Cóż: artysta! Polecam tu http://kukizmemory.pl/ a także: http://kukizmilion.pl/.

Reszta może po wyborach – bo po co mamy sobie wzajemnie szkodzić?

Janusz Korwin-Mikke

Za fecebook…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here