Szybki dostęp do kodów rabatowych w ulubionych sklepach, zwrot pieniędzy za zakupy, tańsze usługi, regularne wsparcie dla fundacji. To wszystko możliwe dzięki serwisowi zrabatowani.pl. To nowy wymiar zakupów online.

Zakupy przez internet stają się coraz popularniejsze, głównie ze względu na wygodę i często niższe ceny. W końcu kto z nas nie lubi kupować taniej. Nie zawsze jednak w porę uda się znaleźć odpowiednią okazję, trudno bowiem na bieżąco śledzić wszystkie sklepy internetowe.  Z pomocą przychodzi serwis zrabatowani.pl – rewolucja na rynku zakupów online.

Na portalu zrabatowani.pl można znaleźć ponad 3 miliony produktów z ok. 500 sklepów, z takich branż jak moda, uroda, RTV i AGD, dom i ogród, rozrywka czy sport. Portal współpracuje ze znanymi i lubianymi markami, takimi jak Kontri, Reserved, Mohito, Sinsay i wiele innych. Dodatkowo można skorzystać także z wielu usług po atrakcyjnych cenach.

Portal pomoże nam znaleźć najlepsze oferty sklepów internetowych wraz z informacjami o rabatach i promocjach, darmowej dostawie czy specjalnych akcjach promocyjnych. Dzięki temu uda nam się kupić wymarzony produkt po znacznie niższej cenie, nawet do 70% wartości produktu. Uzyskanie kodu rabatowego jest bardzo proste:  wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę sklepu lub kategorię produktu, a następnie kliknąć na linka do strony sklepu. Przed dokonaniem płatności pozostaje tylko wkleić kod rabatowy. Aby nie przegapić najlepszych ofert warto zainstalować w przeglądarce internetowej specjalną wtyczkę, dzięki której użytkownik będzie na bieżąco z rabatami w swoich ulubionych sklepach internetowych.

To, co wyróżnia www.zrabatowani.pl na tle innych tego typu serwisów to przede wszystkim podwójna oszczędność dla klienta. Oprócz atrakcyjnych rabatów, serwis zapewnia też bezprowizyjny zwrot pieniędzy za zakupy (tzw. cashback) w formie konkretnej kwoty lub określonego procentu od wartości zamówienia. Aby uzyskać zwrot wystarczy na portalu zrabatowani.pl odnaleźć interesującą użytkownika promocję i przejść do sklepu klikając we wskazany link. Serwis za każdego przyprowadzonego do sklepu klienta otrzymuje od tego sklepu prowizję, którą dzieli się z użytkownikiem w formie cashbacka. Zwrot pieniędzy można otrzymać za każde zakupy zrobione przez serwis. Pieniądze z cashbacka zostaną przelane bezpośrednio na konto klienta lub przekazane na konto wybranej organizacji non-profit: fundacji, stowarzyszenia czy klubu sportowego uczestniczącej w programie Zaangażowani. Dzięki temu można pomagać potrzebującym przez cały rok w sposób szybki, łatwy i przyjemny. Wystarczy tylko zrobić zakupy w swoim ulubionym sklepie. Lista organizacji, którym można przekazać cashbacka  stale się powiększa, do Zaangażowanych należą już m.in. Bank Żywności SOS w Warszawie, Szkoła 3.0, Stowarzyszenie „Mamy wielkie serca” czy „Mali bracia ubogich”. Stan swojego konta i przysługujący zwrot cashback użytkownik może w każdej chwili bardzo łatwo sprawdzić na swoim koncie w serwisie w sekcji „Twój cashback”,

Kolejną możliwością dla klienta jest to, że może on otrzymać dodatkowe 15 zł za polecenie portalu innej osobie, jeśli założy ona konto w serwisie  i zrobi poprzez niego zakupy.

Zrabatowani.pl to zupełnie nowy wymiar zakupów online. Korzystanie z portalu jest proste i szybkie, a ofert tak dużo, że każdy nawet najbardziej wybredny klient i łowca okazji z pewnością znajdzie coś dla siebie, wspierając przy okazji wybraną fundację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here