Marek Chodakiewicz mówi o rozgrywającej się na naszych oczach czwartej fazie rewolucji. Tyrania „wesołków”, „tolerancyjnych” oraz innego – jak twierdzi – „bydła i małpiarni”, dąży do zniszczenia rodziny. Uwaga MOCNE!

Marek Chodakiewicz gościł 13 sierpnia 2015 roku w Bełchatowie na zaproszenie stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu.

Swoją prelekcję Chodakiewicz poświęcił zwróceniu uwagi na zagrożenia jakie niesie ze sobą rewolucja „wesołkowatych” (przeróżnych gejowskich ideologów), z których konsekwencji nie wszyscy zdają sobie sprawę. „Teraz rozgrywa się czwarta faza rewolucji – skierowana ona jest przeciwko rodzinie, próbuje się redefiniować pojęcie rodziny” – przestrzega Chodakiewicz. Jego BARDZO WAŻNY przekaz jest jednoznaczny i dosadny – obrzydliwość nie może stać się normą. A przykładów tych obrzydliwości Chodakiewicz podaje sporo. MOCNE! – posłuchaj i podaj dalej!

7 KOMENTARZE

 1. Fajnie, że konkret mówił. On jest jednak bardziej ekspertem od spraw żydowskich. Czy ktoś spytał Pana profesora o książkę Pana Mariana Miszalskiego „Lobby żydowskie w Polsce”, o jej ocenę i znaczenie?

 2. Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki?? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU hahahaha
  Był Majdan w Kijowie – czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska!
  Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: „Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła.”
  A małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
  poloki to ta sama brudna rasa co ruskie! to slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Niemca!
  Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner – menele i racjo mo!
  najwienksze szczenscie dla poloka to zbierac smieci albo kartoffle u Niemieckiego Bauera potem kupic stary uzywany Niemiecki Volkswagen od Pana Niemca przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych poloczkow!
  Polaki to się ina nadajom na mienso armatnie na wojna z ruskimi albo arabami co by robili miejsce dla cywilizowanych krajów!
  Hirschberg a nie jelenia góra, Hindenburg nie zabrze, Breslau nie wroclaw i Stettin nie szczecin! OBERSCHLESIEN nie śląsk, POMMERN nie pomorze!
  Niech Śląsk wróci na swoje miejsce do BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND!
  Glück auf, Kameraden – Oberschlesien bleibt deutsch!

 3. To tylko prowokacja kretyna 🙂 Niemcy za dekadę dzięki multi-kulti staną się islamską republiką federalną 🙂

 4. Co Państwo chcecie od p.Waldemara? Napisał, to co Niemcy od dawna planują i o czym myślą oraz konsekwentnie od lat 50 XX wieku realizują. Ujawnił się, a teraz ujawnianie się jest w modzie, szczególnie w kręgach Cerkwi Żywej i płciowych zboczeńców. Niemcy za kilka lat staną się Zjednoczonym Sułtanatem Szejkanatów i Emiratów Zachodnio-Germańskich, szkoda, że Pomorze, Śląsk i Wielkopolska wejdą do tego Sułtanatu jako kolejne emiraty czy szejkanaty.

 5. Hej, a potem będziecie narzekać że was na lewicowych portalach banują albo w mediach nie pokazują albo że wyzywają od faszystów. Napisał kretyn co chciał i sam sobie wystawił świadectwo – po co to usuwać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here