Jeśli ktoś ma już dość demokracji i socjalizmu, już niedługo będzie mógł oddać cześć Królowej. 3 maja obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

„Uroczystość ta nawiązuje do ważnych wydarzeń z historii Polski: obrony Jasnej Góry przed Szwedami w 1655 r., ślubów króla Jana Kazimierza – powierzenia królestwa opiece Matki Bożej, czy do uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Została ona ustanowiona na prośbę biskupów polskich po odzyskaniu niepodległości po I wojnie światowej. Oficjalnie święto obchodzone jest od 1923 r. W 1920 r. zatwierdził je dla Kościoła w Polsce papież Benedykt XV” (tygodnik Niedziela).

W Piotrkowie Trybunalskim, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, można będzie wziąć udział w Mszy świętej trydenckiej. Odbędzie się ona 3 maja w kościele św. Jakuba (Fara) ul. Krakowskie Przedmieście 2 o godz. 16.00.

http://prokapitalizm.pl/wp-content/uploads/2018/05/msza_plakat.jpg

S

3 KOMENTARZE

  1. W nawiązaniu do 3.V.2018 oraz zabójstwa z premedytacją dziecka w Brytanii wypowiedział się na swej stronie podróżnika/dziennikarz/pisarz/(chyba anty systemowiec) Wojciech Cejrowski: https://cejrowski.com/dziennik-pokladowy/podrozniczy/2018/04/30/prawo-a-wedlug-prawa-umrzec/ To jest bardziej wezwanie do myślenia, własnego myślenia i działania, niż do rebelii, buntu i rewolty, chociaż to również, przeciw TOTALITARNEJ WŁADZY, nawet będącej w miękkim i demokratycznym działaniu i wydaniu. Papież Jan Paweł II, już kilkanaście lat temu, wypowiadał się, że demokratyczna władza nieograniczona żadnymi moralnymi i etycznymi zasadami wynikającymi z 10 przykazań i życia Jezusa, z nauki Biblii, staje się TOTALITARNĄ i morderczą wobec własnych obywateli, którym ma służyć, a nie nimi pomiatać, wykorzystywać i niewolić. A takim zbrodniczym działaniem demokratycznej władzy, która się stała tyranią jest doprowadzenie do morderstwa Alfa Evansa. Są informacje, w których się podejrzewa, że chłopca, 2 lata mającego, poddano eksperymentom medycznym wbrew rodzicom, nie informujący ich o tym. A podejrzanych i dziwnych przypadków jest co raz więcej w świecie. Jak to wygląda w Polsce? Jest gorzej, czy troszkę lepiej? WARTO SIĘ MODLIĆ O POMOC W ZMAGANIACH ZE ZŁEM, Z DIABŁEM i jego mocami i sługami. Pozdrawiam i z Panem Bogiem !

  2. Warto sie modlic? A moze warto w koncu wyjsc na ulice i pogonic cale te dziadostwo kapitalistyczne i koscielne?! Nigdy nie zrozumie dlaczego taka Biedronka jest portugalska a nie polska i nie nalezy do Polakow? Przeciez umiemy budowac, umiemy produktowac, umiemy sprzedawac i umiemy pracowac. Dlaczego nie mozemy miec polskich Biedronek i inwestowac zyskow w polskie panstwo tylko pozwalamy wywozic miliardy zagranice?! Dajemy sie okradac i wyzyskiwac chciwym kapitalisto na wlasne zyczenie. Coz za glupota!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here