Restrukturyzowanemu tygodnikowi „Uważam Rze” oraz dwutygodnikowi (wkrótce tygodnikowi) „wSieci” w 2013 roku przybędzie poważny konkurent. Pod roboczą nazwą „Tygodnik Lisickiego” powstaje nowy tygodnik.
Na razie w wersji elektronicznej, gdzie można sobie przeczytać m.in. felieton Waldemara Łysiaka, który nie ukazał się w „Uważam Rze” traktujący właśnie o wspomnianej restrukturyzacji. W gronie zespołu redakcyjnego pojawiają się nazwiska znanych i cenionych publicystów dawnego „Uważam Rze”.
Jak zapowiada Paweł Lisicki tak jak dawne „Uważam Rze” będzie to pismo całkiem niezależne. Prawicowe i konserwatywne, odważne i krytyczne, ale nie partyjne. Temu ma służyć specjalna i unikatowa konstrukcja prawna, zapewniająca redakcji kontrolę linii politycznej pisma. I dodaje, że będzie to  Wspólne pismo autorów, którzy wierzą, że tylko niezależność daje prawdziwą siłę.
Redakcja portalu Prokapitalizm.pl życzy Autorom „Tygodnika Lisickiego” sukcesu.
Fot.:  http://tygodniklisickiego.pl4 KOMENTARZE

  1. Przecież nie ma czegoś takiego jak „Uważam Rze” i nie ma takiej osoby jak Lisicki. I nie ma niczego. Nie istnieje internet i tej tu strony na której w obecnej chwili piszę również nie ma. Dlatego nie ma co się ekscytować i angażować. Jak zaczną być to może….?

  2. Fakt że Lisickiego i Karnowskiego w 'Uważam Rze’ razem trzymała tylko kasa jest znany a jak bardzo nie mogli na siebie patrzeć widać najlepiej po tym że zaraz po wywaleniu z pracy zakładają oni OSOBNE tygodniki. Obaj są magalomanami i narcyzami ale żeby nazwać tygodnik swoim nazwiskiem???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here