Z naszej poczty…
Przekazuję, jako mój wyraz solidarności z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zalewskim, Apel jaki skierowałem do Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”:
Oto treść mojego apelu:
Szanowny Pan Przewodniczący Komisji Krajowej
NSZZ „Solidarność” Piotr Duda.
Gorąco apeluję o podjęcie uchwały Komisji Krajowej NSZZ „S, wyrażającej solidarność ze wspaniałym i niezłomnym księdzem Tadeuszem Isakowiczem Zaleskim, który od lat prowadzi walkę o ujawnienie całej prawdy na temat szkodliwej działalności funkcjonariuszy SB oraz wszelkiej agentury bezpieki.
W Polsce nie dokonano żadnej rzetelnej lustracji po 1989roku, ani nie rozliczono dawnych oprawców opozycji z ich działalności w okresie PRL-u!
Tajni współpracownicy SB i WSI często nadal zajmują wysokie stanowiska w Polsce już niepodległej, natomiast funkcjonariusze bezpieki i prominenci komuny otrzymują gigantycznie wysokie emerytury.
Nie pozbawiono stanowisk większości sędziów i prokuratowów, którzy oskarżali i wsadzali do więzień opozycjonistów i patriotów po ogłoszeniu stanu wojennego.
Gruba kreska okazała się tak łaskawa, że nawet mordercy księdza Jerzego Popiełuszki cieszą się już wolnością, a prawdziwi rozkazodawcy tej zbrodni pozostają nietykalni przez prawo!
Wielu funkcjonariuszy dawnego ZOMO, WSI, SB i UB prowadzi obecnie intratną działalność gospodarczą w firmach ochraniarskich i detektywistycznych, pobierając równocześnie wysokie emerytury mundurowe!
W tym samym czasie dawni opozycjoniści tułają się po emigracji, wypędzeni z Polski w stanie wojennym, lub cierpią biedę w III Rzeczypospolitej, będąc na bezrobociu.
Wielu bohaterskich działaczy NSZZ „Solidarność” już nie żyje, bo ich zdrowie nie wytrzymało prześladowań i poniewierki!
Po bohaterskiej, męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, takim kapłanem, który solidaryzuje się z ofiarami obłudy i przemocy oraz demaskuje nazwiska oprawców i tajnych współpracowników komunistycznego aparatu przemocy jest niestrudzony kapłan ks. Tadeusz Isakowicz Zaleski.
Dzisiaj nie da się już tak łatwo uciszyć słów prawdy, ale poprzez brak lustracji i luki prawne istnieją możliwości nękania procesami sądowymi odważnych demaskatorów pepoczwarzonych agentów totalitaryzmu.
1 grudnia w Warszawie ma rozpocząć się proces przeciwko księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi Zaleskiemu, którym dawne ciemne moce komunizmu chcą zastraszyć wszystkich zwolenników lustracji i zdemaskowania agentury totalitaryzmu, przepoczwarzonego po 1989 roku w globalizm!
NSZZ „Solidarność” od początku stała na straży wolności słowa i niezawisłości Polski od wszelkiej formy agentury, dlatego apeluję tą drogą do obecnej Komisji Krajowej „Solidarności” o podjęcie uchwały solidaryzującej się z działalnością ks. Tadeusza Isakowicza Zaleskiego i skierowanie na proces przedstawiciela KK „Solidarność”, aby tę uchwałę wręczył Sędziemu Prowadzącemu rozprawę w dniu 1 grudnia 2011r o godzinie 11  w Sądzie przy ul. Ogrodowej 51 w Warszawie.
Załączam wyrazy szczerego szacunku
były Przewodniczący K.Z. NSZZ „Solidarność” BHZ FSM,
a potem K.Z. „S” Fiat Auto Poland
w Bielsku-Białej
mgr inż Rajmund Pollak


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here