Zapraszamy Państwa do obejrzenia wykładu Romana Kluski pt: „Etyka czynnikiem sukcesu w biznesie”, wygłoszonego podczas VIII Pielgrzymki Pracodawców i Przedsiębiorców do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, zorganizowanej przez Duszpasterstwo „Talent”. Pan Roman Kluska dużo miejsca poświęca na przybliżenie swojej historii z aparatem przemocy III RP. Opowieść ta jest momentami naprawdę wstrząsająca. Wykład miał miejsce 4 grudnia 2011 roku…


3 KOMENTARZE

  1. Opowiesc pana Kluski powinna dotrzec o tych rycerskich glow nie rozumiejacych ciagle, ze istnienie panstwa politycznego ZAWSZE bedzie, predzej czy pozniej, niszczyc tych, z ktorymi im nie po drodze. Tylko panstwo gospodarcze moze dzialac w innym module i tylko w nim da sie realizowac biznes i etyke.Etyka w strukturze oszustwa nie istnieje.

  2. Nie ma, nie było i nigdy nie będzie czegoś takiego jak państwo gospodarcze. Państwo z definicji jest tworem politycznym. Ale to trzeba być normalnie myślącym człowiekiem i patrzeć szerzej niż własne zasfiksowanie. No cóż różnorodność jest potrzebna aby było ciekawiej i można było widzieć normalność oraz wynaturzenia.

  3. Dlatego jestes chinczyku koniem z klapkami u wozu tych, ktorzy wiedza jak wykorzystac rezerwuar taniej i naiwnej sily roboczej. Ciagnij karete dalej. Poza tym jesli czegos sobie nie mozesz wyobrazic bo masz ograniczone pole widzenia nie znaczy, ze to cos nie istnieje lub nie zainstnieje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here