2 kwietnia 2011 r. odbyła się w Warszawie w Jazzowni Liberalnej konferencja zorganizowana prze Fundację PAFERE „Co zostawimy w spadku naszym dzieciom? Dług publiczny a rozwój gospodarczy”. Swoje prelekcje wygłosili: dr Samuel Gregg z Instytutu Actona z USA, prof. Michał Wojciechowski oraz Marek Łangalis.


Zapraszamy do obejrzenia wykładu Samuela Gregga – „Pieniądze, deficyty, demokracja i Diabeł. Nasze ekonomiczne samooszukiwanie się”. Wykład tłumaczony jest na język polski.

Zobacz pozostałe wykłady z konferencji…
 

7 KOMENTARZE

  1. Panie Marko, dziwię się, że zadaje Pan takie pytanie… Wydawało mi się, że Pan wszystko wie, kto, gdzie, za ile i po co… Ale skoro Pan nie wie, to zasugeruję, że to pewnie brudna robota CIA, jeśli nawet nie Mossadu. A może i jedno i drugie?

  2. …aha, no i oczywiście przy współudziale wielkich korporacji i przebrzydłych bankierów z rządu światowego.

  3. Tak tez myslalem Panie Pawle. Ale dziekuje za potwierdzenie. Ciesze sie, ze i Pan to wie. Juz jest nas dwoch, ktorzy maja otwarte oczy..Pozdrawiam.

  4. z kolei półki japońskich sklepów z kolei wyczyścił Ben Bernanke w brawurowej akcji na zlecenie dwunastu żydowskich rodów. oczy szeroko otwarte, to się widzi i wie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here