Zapraszamy do obejrzenia wywiadu jakiego Rafał Ziemkiewicz udzielił naszemu portalowi. Znany pisarz i publicysta mówi m.in. na temat kryzysu i przyszłości kapitalizmu. Rozważa również perspektywę powstania wielkiego ruchu konserwatywno-liberalnego, który mógłby odegrać znaczącą rolę na naszej scenie politycznej. Tłumaczy również czym powinno być dla Polski święto 11 listopada i odpowiada na pytanie czy w tym roku weźmie udział w Marszu Niepodległości w Warszawie. Z Rafałem Ziemkiewiczem rozmawia Marcin Janowski.

6 KOMENTARZE

  1. Generalna Gubernia Polen vel Polsza zarzadzana przez gubernatora von Thuska i gospodina Kaczinskiego nie ma zadnej roli do odegrania w Eurolandzie poza tym, ze miedzy Odra a Bugiem nalezy ciezko pracowac oddajac owoce tej pracy dla LO.

  2. Póki co jesteśmy świadkami zawłaszczania przez siły wyższe „Rzepy” i „Uważam Rze”…
    ekonomia24.pl/artykul/706258,740568-Zmiany-w-Presspublice–Tomasz-Wroblewski-nowym-naczelnym-Rz.html
    Dziwne, że red. Tomasz Wróblewski, który, jak dotąd nie odniósł jakichś większych sukcesów jako prezes czy naczelny (ostatnio był chyba naczelnych Dziennika Gazety Prawnej, który ponosi poważne straty), nagle zostaje red. naczem. kolejnej gazety. Czy ktoś może zna życiorys p. red. Wróblewskiego? Bo co do p. Hajdarowicza to przynajmniej wiadomo, kim się otacza…

  3. Nikt nie zna zyciorysu red. Wroblewskiego bo taki gosc nie istnieje. Osobnik podajacy sie za W. jest jakims podstawionym figurantem – agentem KGB lub innej organizacji spod znaku LO. Tak sie to wlasnie odbywa od wiekow na tym swiecie..

  4. Cieszy mnie niezmiernie, że pan Rafał zrewidował swoje zdanie na temat Unii Europejskiej, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to jeszcze do niedawna popierał nasze członkostwo w euro-burdelu, który jest kwintesencją wszystkiego, co w powyższej wypowiedzi miesza z błotem 😉
    Mam nadzieję, że znów będziemy po tej samej stronie barykady, bo Ziemkiewicz ma wybitne predyspozycje do bycia przedstawicielem naszej opcji światopoglądowej w parlamencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here