Nie pozwólmy zawłaszczyć prawdy o Auschwitz jednemu narodowi (wideo)

2

Polska i Polacy są raz po raz w kręgach zachodnich pomawiani o sprawstwo Holocaustu, czyli zagłady ludności żydowskiej. Te nie mające jakichkolwiek podstaw oskarżenia wychodzą głównie z kręgów Żydów amerykańskich, którzy sami naprawdę mają bardzo wiele za uszami, jeżeli chodzi o ratowanie swoich rodaków podczas II wojny światowej ze zbrodniczych łap niemieckich, nazistowskich, hitlerowskich zwyrodnialców. Ignorowali przecież raporty reprezentanta Polskiego Państwa Podziemnego, kuriera z Warszawy, Jana Karskiego. Dostrzegam podwójną przyczynę formułowania takich oskarżeń.

Jaki jest ich cel, mówi bardzo uczciwie żydowski uczony Profesor Norman Filkenstein w swojej książce pod tytułem „Przedsiębiorstwo Holocaust”. Sam tytuł tej książki wydaje się wymowny.

Ja pozwolę sobie natomiast zadać jeszcze jedno pytanie: Czy czasem Żydzi amerykańscy oprócz celów finansowych, nie chcą też uspokoić własnego nieczystego sumienia? Przecież bogata ateistyczna finansjera zza Wielkiej Wody nie kiwnęła palcem w obronie biednych chałaciarzy wierzących w Boga i dogmaty Starego Testamentu, mordowanych przez hitlerowskich siepaczy (…)

Wysłuchaj całego tekstu Jacka Łukasika: „Nie pozwólmy zawłaszczyć prawdy o Auschwitz jednemu narodowi”. Czyta Tomasz Korzeniowski.

2 KOMENTARZE

  1. Zydzi to mistrzowie w sianiu nienawisci.! Oni bez tego nie moga po prostu egzystowac. nie ma dnia żeby nie tworzyli jakis przez nich wymyslonych zalganych historii. To jest po prostu cięzko chory psychicznie narod!

  2. Dlaczego jest tak mało na tym portalu tekstów mgr historii Jacka Łukasika a na innych portalach, (które głoszą poglądy
    niezgodne z Pana Jacka przekonaniami) jest wiele tekstów Tegoż Pana Jacka ŁUKASIKA.?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here