W lipcu 2010 r. w Warszawie zaplanowana jest parada aktywu międzynarodówki mniejszości seksualnych – EUROPRIDE – Europejska Parada Gejów i Lesbijek. Ma ona między innymi promować legalizację związków jednopłciowych.
Fundacja „Mamy i taty” akceptując prawo do wyboru własnej drogi życiowej przez każdego dorosłego człowieka zwraca uwagę, że legalizacja związków homoseksualnych jest – co pokazały doświadczenia innych państw europejskich – wstępem do adopcji dzieci przez takie pary. Jednocześnie koleje losu państw, które zgodziły się na takie rozwiązania pokazują, że takie eksperymenty kończą się ograniczaniem wolności wypowiedzi i przekonań poprzez wprowadzaną cenzurę krytyki zachowań mniejszości seksualnych.
Obecnie Polska ponownie znalazła się na celowniku aktywistów homoseksualnych. Fundacja „Mamy i taty” kierując się wpływem rodziny na kształtowanie charakteru dziecka wystosowała apel do władz polskich o dołożenie wszelkich starań, aby podobny eksperyment społeczny nie miał w Polsce miejsca.
Tekst apelu wraz z możliwością złożenia podpisu dostępny jest tutaj.
Opracował: MN
Wieczorna aktualizacja: warszawska EUROPRIDE ma się odbywać pomiędzy 9 – 18 lipca 2010. Paradę przewidziano na dzień 17 lipca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here