… w średniowiecznym rozumieniu tego słowa, czyli dziś powiedzielibyśmy – ignorant”. Grzegorz Braun, reżyser, publicysta, były kandydat na prezydenta RP, w wywiadzie dla Gońca TV Toronto mówi nie tylko o swoim najnowszym, zrealizowanym wyłącznie za prywatne pieniądze, filmie „Luter i rewolucja protestancka”.

Braun mówi także o aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Czy mamy samodzielną politykę zagraniczną? Co może oznaczać wysyłanie polskich samolotów na Bliski Wschód? Zachęcamy do wysłuchania całego wywiadu.

3 KOMENTARZE

  1. NA TEGO INTELEKTUALNEGO KARŁA, ZAROŚNIĘTEGO PAJACA, NAJEMNIKA CZARNEJ STONKI NIE MOGĘ NAWET PATRZEĆ, BO DOSTAJE TORSJI. ZARZYGAŁABYM CHAMA NIEOKRZESANEGO!!!

  2. G. Braun to pseudoopozycja. To mason wspierany przez Gutmanow – odnoge rodziny Rotschyldow. Gdyby byl prawdziwym opozycjonista juz dawno by lezal 3 metry pod gleba, a tak gada bzdury i wlos mu z brody jak dotychczas nie spadl. To typowe dla pseudoopozycji, podobny do niego jest Korwin Mucha – chazarscy masoni, siejacy zawieruche na polskiej scenie politycznej, aby nic sie nie zmienilo i wszystko bylo pod chazarska kontrola.

Comments are closed.