Nie wiem jak Państwo, ale ja mam wrażenie jakby referendum w sprawie opuszczenia przez Zjednoczone Królestwo tego zjednoczonego w duchu lewicowej utopii – eurokołchozu – nie odbywało się w Wielkiej Brytanii, ale w Polsce i całej socjalistycznej Europie.

Cała ta nowa próżniacza klasa biurokratyczna nie popiera wyjścia Brytyjczyków z eurokołchozu. Nie dziwota – z tego żyją, i chcą, żeby tak było do końca świata i chociaż o jeden dzień dłużej, żeby jeszcze pozabierać to co nakradli- zgodnie z demokratycznym prawem. Te setki tysięcy urzędników nie są zainteresowane w rozpadzie tej biurokratycznej głupoty w interesie niemieckim.

Tak jak ktoś , kto pobiera pieniądze z Fundacji PZU – nie jest zainteresowany, żeby ktoś tę Fundację zlikwidował. Nie wiem ile wziął pan Lech Wałęsa – jak rządziła Platforma Obywatelska Unii Europejskiej, ale wziął – i na razie nic nie zwrócił, tak jak jakiś biznesmen powiązany z Platformą Obywatelską Unii Europejskiej sprzedał za 40 milionów złotych nieruchomości dla państwowego PZU, a PZU przeznaczyła je na….. wynajem(???) PZU zajmuje się wynajmowaniem pomieszczeń? A MOŻE TO BYŁO WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWANE? Może tak – może nie!

W Radzie tej Fundacji byli tacy ludzie jak pani Anna Komorowska – żona pana prezydenta- rezydenta – Komorowskiego – herbu”Bul” jak mówi pan Grzegorz Braun. To znaczy mówi, że rezydent, a ja dodaje, że” herbu Bul… Pierwsza dama w Fundacji PZU gdzie PZU pompuje miliony złotych – jej stan to 80 milionów(???) I tak to się robi! Najpierw się państwowego napompuje- a potem spuszcza- każdemu po trochu, żeby nie umarł z głodu. Nowa klasa próżniacza tak się bogaci. I jest ich coraz więcej… Bez pracy ludziska się bogacą… Wystarczy być w układzie i układ popierać – a inni tłoczą państwowe pieniądze, jak bohaterowie filmu Mad Max – ropę. Ale dobre, i jakie proste? Wystarczy prostą rzecz obmyślić i realizować jak się ma władzę. I oczywiście nikt odpowiedzialności nie poniesie. Teraz sprawy socjalne będzie sobie rozwiązywał PiS. I tak do końca świta i o jeden dzień dłużej – ale już bez Owsiaka, bo zrezygnował nareszcie z pracy w reżimowym Polskim Radiu. I Jeszcze kręci się tam Jerzy Baczyński – członek międzynarodowej Komisji Trójstronnej. Popatrzcie Państwo! Najcwańsze z ludzi są ludzkie świnie, nieprawdaż?

A propaganda swoje.. Tylko nagłaśnia zwolenników i biurokrację unijną, która nie chce Brexitu. Już wyjedzie z Brytanii 400 000 Polaków, już Słońce przestanie świecić, rzeki przestana płynąc, a w Austrii nie będą przyjmować narciarzy- tak jak za Haidera, który zginął w tajemniczych okolicznościach jadąc nowym samochodem. W Polsce też nikt nie chce wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Kołchozu… Marszałek senatu nie chce, to znaczy Prawo i Sprawiedliwość nie chce, czyli cały PiS nie chce. TO znaczy, że PiS realizuje zarówno politykę Ludowej Republiki Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Oba te byty są zainteresowane, żeby Unia była… Przeciwko Federacji Rosyjskiej. Widzicie Państwo jaka to kupa oszustów? I jak sprytnie manipulują?

Wszystko ustalili wcześniej. A lud jest jedynie przykrywką dla ich niecnych działań. Demokracja jest przykrywką, a ONI rządzą. Niemcy manipulują Unią we własnym interesie, a interesy narodowe mają w głębokim poważaniu. Ciekawe jak wypadnie jutro referendum? Czy mądrzy Brytyjczycy wyjdą? Czy referendum zostanie sfałszowane? Czy Niemcy wywołają kolejną wojnę w Europie? Czy są militarnie przygotowani tak jak w 1939 roku? Czy może innymi sposobami? Tyle lat finansowali budowę Unii Europejskiej…

Swojego politycznego dziecka – IV Rzeszy Niemieckiej…

Waldemar Jan Rajca

Autor prowadzi swojego bloga Orwell 2006.

2 KOMENTARZE

  1. Chory czlowieku w jakim niemieckim interesie popierany anty Brexit? On popierany jest w interesie Watykanu.

  2. Panie, skończ pan z tą antyniemiecką propagandą. Co raz więcej Niemców zaczyna gardzić tą rzekomo niemiecką polityką Merkelowej, na której przeciętni Niemcy tylko tracą. Bo jak niby profituje jakiś Hans który musi bulić ze swoich podatków na Grecję albo na ratowanie banków? To banksterstwo powiązane z niemieckimi politykierami trzęsie unią. Przeciętny Hans wybiera AfD bo ma dosyć tego burdelu i zasiedlania jego ojczyzny jakimś odpadem ludzkim z bliskiego wschodu.

Comments are closed.