Zapraszamy do obejrzenia scenki z dnia wczorajszego (11 maja 2012)  sprzed siedziby Sejmu, gdzie trwała blokada parlamentu. Przedstawiona scena w zasadzie nie wymaga komentarza…


7 KOMENTARZE

  1. niesiołowski to szczur, który powinien skończyć niczym Benito…arogant, prostak i wszystko co najgorsze. Zero szacunku dla tego pojeba. rasowe bydle ze wsi…

  2. im więcej czytam informacji na różnych portalach tym bardziej widzę, jak ten koleś jest jebnięty…

  3. najlepsze jest to, jak wspaniale bronią tego pajaca jego partyjni kumple:)))Chyba Stefcio ma poważanie w gronie tych, którzy wkrótce zaczną zmieniać ugrupowania…Stefio coś o tym wie i dlatego jest dla nich autorytetem:)

  4. Dał się pan podpuścić jak dziecko Panie Niesiołowski. To błąd. Ta pisowska małpa okazała się od Pana sprytniejsza i osiągnęła to co planowała.
    Cenię Niesiołowskiego za jego przeobrażenie z katolickiego taliba na skuteczny młot na pis i resztę szkodników.

  5. A ja myślę, że o Niesiołowskim nawet sam Tusk myśli jako o żałosnym przygłupie, którego można wykorzystywać dotąd dopóki to się opłaca. Dlatego los polityczny pana Stefana raczej marny będzie. Nie zdziwię się jeśli rzeczywiście kiedyś trzeba będzie odwieźć go na oddział dla P.Ch. ponieważ jego psychika siądzie kompletnie gdy „słoneczko Peru” zrobi mu ku-ku.
    A prawdę powiedziawszy to szkoda gościa. Miał całkiem ładna kartę w życiorysie…

  6. Pan Pawel naiwnie mysli, ze Niesol to potluczony, biedny idiota, ktorego los jest przesadzony. Gdyby tak bylo, byloby pieknie. Rzeczywistosc jest taka, ze kazdy z tych Oszustow ma swoja role do odegrana, takze Niesol. Nic mu sie nie stanie – tego mozna byc pewnym. Po „pracy” czyli swoich wyglupach razem z Tuskiem, tlustym Kaliszem, „niezyjacym” Lepperem czy milczkiem Pawlakiem siedza wspolnie i rechocza ze smiechu jak nabrali polski lud. To wszystko to gra. Podzielone role – opozycji i przeciwnikow. System swietnie dziala bo nikt nie chce uwierzyc w to, jak jest naprawde. Prawda p. Pawle?

Comments are closed.