Kosmita
Czas na kosmitów? (foto. pixabay.com)

Dzisiaj całe przedpołudnie w telewizorach trwała dyskusja na temat UFO. Politycy i dziennikarze prześcigali się w przekonywaniu ludu tubylczego zgromadzonego przed odbiornikami o korzyściach płynących z przybycia UFO do Polski. Okazuje się, że największymi wyznawcami UFO są komuniści byli i obecni, socjaliści wszelkiej maści i socjaldemokraci i chłopstwo.

Jednym zdaniem PiS z Porozumieniem i PO w KO zamienione, Lewica nowa i stara oraz PSL. Jedna Solidarna Polska się sprzeciwia ale podobno to tylko tak na niby żeby od prezesa jakieś konfitury wyciągnąć.

Oczywiście Konfederacja przeciwna jest żeby tu UFO ściągać ale ona jak twierdzą telewizyjni spece zawsze przeciwna.

Komuniści to nachwalić się nie mogą tego UFO i wołają, że jak ono do nas nie przyjdzie to Polska zginie niczym robak marny.

I wszyscy chcą tego UFO tylko jeden problem mają.

Nie mogą ustalić kto ma to UFO do Polski ściągnąć i potem oczywiście te frukta dzielić i z nich korzystać.

Dziwne tylko, że nikt z miłośników UFO nie mówi nic o tym, że za one UFO trzeba będzie za jakiś czas zapłacić.

Bo przecież to UFO – Unijny Fundusz Odbudowy to składa się z dwóch części. Jedna to normalny kredyt wzięty przez UE na nasze konto z banków czyli oni wezmą, a my zapłacimy, a druga to tzw. dotacja, którą będziemy spłacać w corocznych wpłatach do UE.
A jakby ktoś miał wątpliwości jak to będzie funkcjonowało to proponuję mu taki deal. Wezmę na nazwisko chętnego kredyt w banku. Część wypłacę zainteresowanemu, resztę wezmę dla siebie, a potem całość będzie spłacał ten, na kogo kredyt został wzięty.

Jest kto chętny?

Leszek Samborski

Źródło: facebook Autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here