Wczorajsze manifestacje w „obronie demokracji” mogły rozbawić niejednego. Jakaś nawiedzona paniusia w wieku lekko zaawansowanym, wijąca się w konwulsjach skandując „Hańba, hańba”, po czym rzucająca się na polską flagę związaną z unijną i całująca ją… A wszystko to przed kamerą TVN 24…

Śmiechu co niemiara… Ale tego pana, którego widać na poniższym filmie to już chyba nawet Stefan Niesiołowski by nie prześcignął. Pytanie – czy to tak na serio, czy tylko udawane? A może jest jeszcze gorzej i o zdanie należałoby zapytać specjalistę?

Zresztą oceńcie sami 😉

5 KOMENTARZE

  1. Pamiętam nie tak bardzo dawne czasy, jak środowiska, z którymi obecnie p.mec.Roman Giertych mocno działa, sympatyzuje i współgra, kiedy był ministrem oższfiady głosiły hasło: „Giertycha do wora i do jeziora”. Co takiego się stało, że giertychowska flaga zmieniła kierunek? Bardzo dziwne te nasze elity, mocno ideowe i zasadnicze. Oczywiście kpię sobie z lekka.

  2. Potencjalny złodziej czyli sympatyk PO . Obywatel ,ale zwyczajny członek , narzędzie, organu posllługujace się protezą zjedzoną przez korniki zarażone semickim jadem antypolonizmu i o zgrozo znające język polski. Czy ktoś z furą pieniędzy może powierzyć się jego kurateli..”

  3. Nazywanie Giertycha wzietym mecenasem to smiech na sali. Musi na niego ktos miec papiery ze sie tak wyglupia. Nalezy mu wspolczuc bo tak nisko upasc moze tylko ktos kto sie wczesniej sprzedal za cos. Oto co zrobi z kazdym kapitalistyczny wynalazek czyli „pieniazek”. Wezmiesz i juz sie nie mozesz odlepic od brudu.

  4. Logik! Ty tak darmo wszystko robisz, bez zapłaty, każdą pracę wykonasz i nie oczekujesz wynagrodzenia, nawet POklepania PO plecach i ustnej POchwały; tutaj wymysły i obrażania za darmo wPiSujesz? To istny z ciebie PRAWDZIWY KOMUNISTA, bo to komuniści mówili, że jak najlepszy z ustrojów zapanuje, to nie będzie POtrzeba żadnych pieniędzy i każdy dostanie wszystko według POtrzeb bez wartościowania pracy. Zaproponuj konkret, bo komunizm zły, kapitalizm jeszcze bardziej zły, a więc co w ich miejsce? COŚ NIE MA poMYSŁÓW???

  5. Nie wiem,czy Giertych jest dobrym prawnikiem, ale na pewno teraz żyje ze zleceń rządowych i widocznie ich utrata,czyli działanie na wolnym rynku,jest dla niego problemem.Ważniejsza jest inna inna sprawa.Giertych w GW przyznał się do oszukiwania swoich wyborców. Podał w swoim wywiadzie takie szczegóły,jak regularne kopanie piłeczki z Tuskiem w czasie ,gdy wielu ludzi myślało,że to on jest tym bardziej antykomunistycznym i polskim ogniwem w koalicji PIS-Samobrona-LPR.Nie ma drugiego takiego przykładu,choć bandytów i zdrajców dotąd nie brakowało wśród zajmujących najwyższe urzędy w państwie.
    Właśnie ostatnie ekscesy Romana Giertycha skłoniły mnie do zupełnie innego spojrzenia na jego postać i całą jego rodzinę.Do tych ekscesów zaliczam przyjażń z Bartłoniejem Sienkiewiczem, o którym Stanisław Michalkiewicz napisał,że został agentem SB jeszcze w latach 80-tych.Dotąd myślałem,że wnuk Jędrzeja jest zwyczjanie głupi.Teraz patrzę na niego jako człowieka bezpieki wojskowej ,czyli GRU. Podobnie widzę postać Jędrzeja.Myślę ,że w Wielkiej Brytani pełnił rolę agenta swoieckich służb.W końcu ilu działaczy narodowych dostało karę śmierci od komunistycznego sądu, a jak to pieknie legendowało każdego w środowiskach emigracyjnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here