26 listopada 2016 roku poczułem się od rana tak, jakby wróciły w mediach wszelkiej maści od prywatnych po publiczne, duch PRL-u. Wiadomością dnia bowiem stała się informacja, że diabli wzięli do piekła nieskończenie długiej rewolucji komucha Fidela Castro.

Zaangażowano całe lewackie dywizje propagandystów, którzy opowiadali w radiostacjach i telewizorniach o działalności kubańskiego dyktatora. Ilość czasu jaką poświęcono temu tyranowi przypomina okres, kiedy propagandyści tej samej międzynarodówki opłakiwali dzień, w którym szlag trafił Stalina.

Różnica wszakże polega na tym, że odejście Stalina do ognia piekielnego miało dla Polski bardzo pozytywne znaczenie, natomiast zgon Fidela Castro nie ma dla nas żadnego znaczenia i nie ma powodów ani do smutku ani do radości.

Jest dla Polski wiele znacznie ważniejszych wiadomości niż ta, że Fidela Castro diabli wzięli.

Rajmund Pollak

1 KOMENTARZ

  1. Fidel Castro to jezuita przebrany w mundur rewolucjonisty. On nawet nigdy nie byl na Kubie. To co pokazuje sie o nim to falszywki krecone gdzies w studio przez jezuickie sluzby propagandowe. Czy on teraz umarl czy moze wczesniej nie ma zadnego znaczenia dla tych co go kreowali na komucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here