Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, to nazwa projektu, który przez 5 lat swojej działalności wyszkolił już ponad 1200 osób. Co kieruje organizatorami?

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż słabe, dostrzegają to liderzy partii politycznych, organizacji pozarządowych, a także mediów. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju. Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest np. wyjazd na konferencję FEEcon do Stanów Zjednoczonych.

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

  • Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.

  • Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 3 dni (25-26 listopada oraz 10 grudnia) w Warszawie.

  • Kurs Wystąpień Publicznych profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Zajęcia prowadzone są przez znanego publicystę oraz dziennikarza radiowego i telewizyjnego czołowych Polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat) i rozgłośni (TOK FM) – Piotra Maślaka. Kurs odbędzie się w Krakowie w dwóch weekendowych zjazdach (18-19 listopada oraz 2-3 grudnia).

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 17 listopada na www.akademialiderow.edu.pl
Zapraszamy także na fanpage facebook: https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow/

Magdalena Spendel
Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów
e-mail: kontakt@akademialiderow.edu.pl
tel. + 48 519 793 767

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości jest organizacją, która stawia sobie za cel promocję rozwiązań wolnorynkowych, wolności osobistej, oraz ducha przedsiębiorczości. Fundacja nastawiona jest w przede wszystkim na działania edukacyjne. Założona w 2012 r. organizacja dąży do wykształcenia generacji ludzi niezależnych, wolnych, i odpowiedzialnych. Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości kierowana jest przez osoby doświadczone w działalności publicznej, Jacka Spendla

Osoba, z którą można się kontaktować w sprawach Akademii: Magdalena Spendel, kontakt@akademialiderow.edu.pl

 

1 KOMENTARZ

  1. jesli proponowane kursy sa takie madre to dlaczego 80 % amerykanskiego spoleczenstwa, zyjacego w wolnym rynku, kapitalizmie i cudzie gospodarczym to biedacy? Czemu wiekszosc Amerykanow musi praciowac 6-7 dni w tygodniu na kilku etatach aby zarobic na podatki i oplaty? Niech sobie zydki swoje sciemniajace bajki sprzedaja glupim jankesom, chociaz z tego so slychac i tam juz nikt w takie duperele jak kapitalizm, wolny rynek, wolnosc nie wierzy. Biedronkowcy maja w du…ie pouczania bycia „liderami” nadgodzin za 5 zl netto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here