Facebook blokuje PROKAPITALIZM.PL… Czyżby niewygodna prawda historyczna?

3
foto. youtube

Facebook nie próżnuje. Nawet tak niszowy portal jak nasz może stać się obiektem zainteresowania tej potężnej korporacji. A jak się zainteresowała i dlaczego?

Cóż, możemy się tylko domyślać… W piątkowy wieczór (15 stycznia 2021) opublikowaliśmy na naszym PROKAPOWYM profilu na facebooku post następującej treści: „Trochę historycznych informacji o symbolu tzw. strajku kobiet”. Zilustrowaliśmy to filmem znalezionym na You Tube, gdzie brytyjski pasjonat historii, właściciel sklepu z militariami i historycznymi pamiątkami prezentuje sztandar z symboliką jaką w latach 30-tych XX wieku posługiwali się brytyjscy faszyści – British Union of Fascists and National Socialists. Nie trzeba było dużo czasu, abyśmy utracili możliwość zamieszczania postów na naszym facebookowym profilu (profil, póki co, jest nadal widoczny dla odbiorców). Zamiast strony głównej profilu wyświetla się komunikat: „Ta strona nie jest teraz dostępna. Może to być spowodowane błędem technicznym, nad którego rozwiązaniem pracujemy. Spróbuj odświeżyć tę stronę”. Odświeżanie nic oczywiście nie daje.

Zanim zablokowano profil PROKAPA, pod wspomnianym postem pojawił się komentarz: „Polecam kochać kogoś. Nawet siebie – też bardzo pięknie. Przede wszystkim siebie. I wyjąc kij z mrowiska. Po co wam?”. Jak widać, ktoś próbował nas życzliwie – choć nieco dziwacznie – ostrzec. Może gdybyśmy posłuchali…

Nie wiemy kiedy i czy w ogóle odpokutujemy naszą winę… Może czeka nas dożywocie? Nie pozostaje nam nic innego, jak prosić naszych Czytelników, by upowszechniali artykuły publikowane na portalu Prokapitalizm.pl swoimi kanałami. Nawet w niszy nie da się funkcjonować bez wiernych Czytelników 🙂

3 KOMENTARZE

  1. Facebook to miejsce kształcenia współczesnych Pawlików Morozowów. Młodzież uczy się, że można zgłosić donos do fejsbuka i w ten sposób zablokować dowolne treści, osoby, portale czy media niezależne. To ewidentnie nie chodzi o to, że takich mentalnych ormowców rażą jakieś treści – bo przecież mogą je sobie sami bardzo łatwo zablokować tylko dla siebie. To kształcenie cenzorów, ormowców i donosicieli, które ich wychowuje do walki politycznej.
    Odpowiedz

    • Czyli co to jest jeśli nie blokada? Wciąż trwa.
      Na telefonie nie sprawdzałem, ale na telefonie i tak nie pracuję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here