Jakie są różnice w prowadzeniu biznesu pomiędzy Polską a Wielką Brytanią? Jakie koszta ponosi przedsiębiorca działający w III RP, a jakie ponosi przedsiębiorca prowadzący swoją działalność na Wyspach?

Zaprezentowane poniżej zestawienie pokazuje jak wiele jest jeszcze w naszym kraju do zrobienia. Jeśli ostatnie dane GUS na temat polskiej gospodarki mogą brzmieć optymistycznie, wyobraźmy sobie jak te dane wyglądałyby, gdyby warunki prowadzenia przedsiębiorstwa u Polsce były zbliżone do tych, w Wielkiej Brytanii. Poniższe zestawienie dedykujemy zatem naszym rządzącym (kliknij aby powiększyć). Naprawdę – nad czym się tu zastanawiać!?

Źródło: zestawienie publikujemy dzięki uprzejmości Autora – Obywatela DC . Przedruk za pafere.org…
Foto.: pixabay.com

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem czy to ze soba ma cos wspolnego ale prawie 80 % firm malych/ dzialalnosc osob w WBrytanii to emigranci. W Polsce 99% takich firm to Polacy. Ktos zaprosil tych emigrantow do siebie zeby UK stalo sie multi kulti i dla sprawy „integracji” dal im specjalne warunki i zachety. W Polsce zupelnie odwrotnie – ktos chcial i nadal chce zniechecic Polakow do biznesu i czynic ich biedakami we wlasnym kraju. Ja sie nawet domyslam kto za tym stoi. Pewnie ci sami ktorzy dali w UK ulgi emigrantom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here