„Reformacja protestancka dokonała spustoszenia, po czym na plac budowy wjechały buldożery innej firmy – jakobini, bolszewicy, masoneria…” – mówi Grzegorz Braun podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie poprzedziła projekcja jego najnowszego filmu „Luter i rewolucja protestancka”.

Zapraszamy do wysłuchania pełnej (ponadgodzinnej) relacji z dyskusji, która miała miejsce po projekcji filmu w.Piotrkowie Trybunalskim w dniu 4 XII 2017r. (organizator – Pobudka.org).

3 KOMENTARZE

  1. Pan Grzegorz to nudziarz i bajarz. Gada ze mozna zasanc i plecie do tego cos, czego nikt nie jest w stanie zrozumiec. Jakies opowiesci-tasiemce bez konkretow i wnioskow. O co wlasciwie mu chodzi? Kim on jest naprawde? I jaki ma cel w swoich wystapieniach? Spotkanie w PT nie ma zadnej logiki i zadnego sensu dla ludzi. Poza tym jak to jest G. Braun walczy o cos z rzadem, a jego pociotek J. Braun prezesuje rzadowej telewizji. Kompletny brak logiki.

  2. @Logik Zawsze zastanawia mnie to jak cząsto ludzie szermowują argumentem – „wszyscy”. I to najczęściej ci, którzy swój dyletantyzm ogłaszają publicznie i bez żenady. A nick sygnalizuje niezłe ego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here