Grzegorz Braun: Nad szczepionką pracowano zanim mniemany wirus został rozreklamowany na całym świecie

0

„Woja światów, WHO na pierwszej linii frontu. Najpierw ogłaszają pandemię, by zaraz potem zapowiedzieć, że badania nad szczepionką już trwają. Mimo, że USA wstrzymały finansowanie tej organizacji to jednak rezerwy Billa Gates’a wydają się niewyczerpane” – mówi Grzegorz Braun w najnowszym komentarzu.

Jak twierdzi, amerykańskiego miliardera wspiera mnóstwo celebrytów, m.in. Madonna czy Mark Zuckerberg. Oni dają gwarancję, że ta poszukiwana, i już zapowiadana także przez ONZ, szczepionka, na pewno wreszcie się znajdzie. Pytanie, czy będziemy mogli stosować ją dobrowolnie czy pod przymusem. „Jeden z polskich tzw. specjalistów już twierdzi, że kto będzie się sprzeciwiał tej szczepionce będzie podpadał pod miano >>zbrodniarza przeciwko ludzkości<<” – ostrzega Braun.

„A niech tam, sobie Madonna i Bill Gates kupią nawet cały pakiet takich specyfików i niech się szczepią. Rzecz w tym żeby to nie było przymusowe. Szkoda, że prezydent Duda, ani inni możni tego świata, nie widzą innej perspektywy niż ta szczepionka” – ubolewa Braun. „Nasza władza nadwiślańska trzyma nas w kwarantannie dosłownie i w przenośni. Abyśmy za jakiś czas sami prosili, błagali, żeby nam dali szansę eksperymentalnego zażycia tej szczepionki” – uważa Braun dodając, że nie mówi się już o leku na koronawirusa, tylko właśnie o szczepionce.

Zapraszamy do obejrzenia całego komentarza posła Konfederacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here