Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta RP gościł w TV Republika. Między red. Rachoniem a Braunem doszło do ostrej wymiany zdań. Znany reżyser zarzucił stacji, że uprawia goebbelsowską propagandą, a Tomasza Sakiewicza i Tomasza Terlikowskiego nazwał „łajdakami” i „kłamcami”.

Zobacz, o co poszło…

3 KOMENTARZE

  1. Tv Republika już od dawna nie gra czysto. To bardzo wyraźnie widać, słychać i czuć.

  2. Smuci mnie, że ludzie utalentowani, wykształceni, z osiągnięciami i wydawałoby się, że mądrzy tacy, jak naukowcy, artyści wszelkich dziedzin, sportowcy powinni myśleć i mieć zdrowe poglądy na politykę, społeczeństwo oraz ekonomię i dawać przykład w wyborczych decyzjach szaremu rodakowi. Lecz tak niestety nie jest. Trafiłem w internecie na informację, że tak znani KOLARZE, byli, co prawda, jak Czeslaw Lang i Zenon Jaskula beda glosowac na obecnego prezydenta. Smutne i zastanawiajace.

  3. Trzeba było dwudziesto-minutowego prologu, by wreszcie usłyszeć od Pana Brauna to co stanowi clou jego założeń politycznych.
    Te bardzo trafne spostrzeżenia dotyczące żydowskiej roli w polskiej polityce, na publicznym forum nie są właściciwie nigdy ogłaszane. W każdym razie nigdy przez znaczące osobistości.
    To wielka zasługa Pana Brauna. Nie wierzę jednak by Polacy w swojej masie byli w stanie ogarnąć intelektualnie tak złożoną materię jak gra międzynarodowych sił na politycznej arenie świata. To przecież w dużej mierze głupki z programów Ewy Drzyzgi lub też „nowoczesna elita” strzygąca uchem nowinek Korwin-Piotrowskiej.
    Takie są w gruncie rzeczy (z niewielkimi odchyłkami) wszystkie społeczeństwa. Niektóre jednak są mniej zdemoralizowane – i to je chroni…

Comments are closed.