Grzegorz Braun kontynuuje swoją kampanię wyborczą i nie ustaje w bezkompromisowym demaskowaniu prawdy o III RP, określanej przez kandydata mianem post-peerelu.

Tym razem Braun wystąpił w programie pierwszym polskiego radia. Rozmowa odbyła się w ramach cyklu wyborczego „Rozmowa dnia”. Kandydat stwierdził, że blokowany jest przez większość mediów i że robi się wszystko, by go do nich nie dopuszczać. Na słowa prowadzącego dziennikarza, iż właśnie ma dostęp do mikrofonu, Braun odpowiedział, że jest w studio z mocy ustawy, a nie dlatego, że ktoś w radio miał dobrą wolę. Zapraszamy do wysłuchania – ten i wiele innych tematów. Jak zwykle wysoki poziom adrenaliny gwarantowany!

2 KOMENTARZE

  1. Ot znalazłem w „sieci”:
    „Grzegorz Braun zaświadcza całą swoją osobą i działalnością, że jego kandydatura na prezydenta wynika nie z pobudek prywatnych, ale z troski o Polskę. Jest jak drzewo które smagane wiatrem, nie ugina się, ale głęboko zakorzenione w wierze i tradycji – stoi wyprostowane. Dlatego jest obiektem ataków i pomówień reżimowych mediów i okrągłostołowej sitwy. Jak dla mnie – to najlepsza „reklama” dla kandydata na prezydenta Polski.”
    To napisał MK.
    Ja się pod tym też podpisuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here