Orzeł powróci na koszulki reprezentantów Polski w piłce nożnej. Jest to bardzo dobra wiadomość i zwycięstwo kibiców nad komercją, bezideowością i wyrachowaniem niektórych dygnitarzy PZPN.Wprawdzie w telewizji nadal ukazują się beznadziejne w swoim prymitywizmie intelektualnym reklamy „Biedronki” z trenerem Smudą w roli głównej, ale odwaga orła pokonała już pieniądze biedronki i warto przypomnieć moralną zasadę, że pieniądz to nie wszystko.
Kolejnymi etapami tej całej afery z próbą usunięcia godła narodowego z koszulek piłkarzy, powinna być dymisja prezesa PZPN, Grzegorza Laty. Zapewne na następnych meczach naszej reprezentacji część kibiców będzie skandować: Grzegorz Lato musi odejść z PZPN!!!
Trener Franciszek Smuda natomiast, jako podpora reklamy „Biedronki” najlepiej by postąpił, gdyby  całkowicie skupił się na pracy w dziale promocji tej sieci marketów i zrobił miejsce dla takiego trenera, który cały swój czas poświęci przygotowaniu reprezentacji Polski na Euro 2012 i nie będzie tracił energii na eksponowanie własnej osoby jako gwiazdy reklam.
Rajmund Pollak

3 KOMENTARZE

  1. Gershon Sommer vel G. Lato to tylko nieudolna marionetka i to nie on rzadzi pzpn. Pzpn jest zarzadzany z Niemiec i Usa przez koncern Bertelsmanna, ktory jest tworca firmy Sportfive, krecacej lody w swiatowym sporcie jako tzw. przedstawiciel praw medialnych. To Sportfive z tylnego siedzenia decyduje o pzpn i co jest na koszulkach czy orzel czy cytryna z krzywym dziobem. Odejscie Lato nic nie zmieni, przyjdzie kolejny figurant choc pewnie bedzie troche bystrzejszy niz Pan Sommer.

  2. Zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej gdyby mieli morale i gdyby byli patriotami to na ostatnie dwa mecze nie wyszliby w osławionych koszulkach pzpn-u. Odmówiliby gry gdyby byli facetami z jajami. Brak wychowania patriotycznego w rodzinie, w szkole, w mediach itd….dało taki efekt jaki dało.

  3. Mlodych zawodnikow z reprezetacji interesuje tylko kontrakt w klubie, ktory ma byc jak najwyzszy zeby potem starczylo na dostatnie zycie po karierze a nie patriotyzm bo z tego nikt nie zyje. Zostawmy ich w spokoju. Jeszcze sie okaze, ze to oni sa wszystkiemu winni a tak nie jest. Winni tej decyzji siedza daleko poza Polska i sie smieja, bo swoje i tak co miesiac z kasy pzpn wytransferuja do swoich bankow. Liga Oszustow jest dobrze zorganizowana i wszedzie tam, gdzie trzeba wydoic kogos z pieniedzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here