Homo-aktywiści prowokują w Płocku

Wiem, że działacze środowisk LGBT są zdolni do wszystkiego i nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel! Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie zostawili księdza Tadeusza Łebkowskiego samego

1
Foto.: pixabay.com

W Wielką Sobotę w parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku miał miejsce zaplanowany z premedytacją incydent. Dwoje działaczy LGBT pojawiło się na święceniu pokarmów z umieszczoną w koszyku kolorową flagą – symbolem politycznego ruchu homoseksualnego. W kościele próbowali wetknąć flagi w Grobie Pańskim przygotowanym tradycyjnie na dni Triduum Paschalnego.

Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów. Tamtejszy proboszcz ks. Tadeusz Łebkowski odważnie stanął w obronie wiary i wyprosił prowokatorów z kościoła. Zdążyli oni nagrać film, na którym widać, jak prowokują kapłana i awanturują się w świątyni.

O sprawie szybko napisała „Gazeta Wyborcza”, która rozpoczęła szczucie na 70-letniego kapłana za to, że odważnie stanął w obronie katolickiej nauki o homoseksualiźmie. Współdziałanie lewicowych dziennikarzy i prowokatorów w płockim kościele wygląda na przemyślane i świadomie zaplanowane. To nie pierwszy taki przypadek błyskawicznego ataku lewicowych mediów na ludzi broniących się przed agresją ruchu LGBT. Widać zależność i współdziałanie homoaktywistów i zideologizowanych dziennikarzy na rzecz niszczenia dobra, prawdy i piękna.

Jak zawsze w takich sytuacjach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Uruchomiliśmy zatem petycję poparcia dla Księdza Łebkowskiego, która trafi do proboszcza, a jej kopia jest automatycznie kierowana do kurii płockiej.. Chcemy w ten sposób wesprzeć odważnego kapłana i dać sygnał biskupowi miejsca, że wierni są wdzięczni za obronę nauczania Kościoła Katolickiego.

TU PODPISZ PETYCJĘ

Ksiądz z pewnością potrzebuje teraz jak największego wsparcia. W świetle gróźb, jakie słyszy pod swoim adresem, musi mieć świadomość, że ryzykuje własnym życiem, aby nie doszło do bezczeszczenia kościoła, który ma pod opieką.

Wiem, że działacze środowisk LGBT są zdolni do wszystkiego i nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel! Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie zostawili księdza Tadeusza Łebkowskiego samego.

Przed nami jeszcze pikieta #StopDewiacji w Płocku, na której będziemy pokazywać prawdę o homoseksualiźmie i skutkach realizacji postulatów politycznych ruchu Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transwestytów. Będziemy tam w imieniu wszystkich ludzi dobrej woli.

Głęboko wierzę, że dzięki odwadze ludzi takich, jak ksiądz Łebkowski jesteśmy w stanie zatrzymać walec homorewolucji, który próbuje przejechać przez Polskę i zniszczyć ją tak, jak zniszczone zostały kraje Zachodu.

Kaja Godek

1 KOMENTARZ

  1. …Dzisiaj wiem o światowej polityce więcej, a i śmiem twierdzić, że całkiem dobrze rozumiem życie polityczne w Polsce i po oglądnięciu „Zimnej wojny” mam taki sam niesmak, jak wtedy. Wówczas miałem wrażenie, że ktoś chce zrobić ze mnie idiotę albo już jak idiotę traktuje. Teraz odniosłem wrażenie, że idiotami są autorzy programu albo sądzą, że ich produkcję będą idioci oglądać….

    Panie Szlezak jestes pan na drobrym tropie, ale masz niestety sieczke w glowie. Pomoge panu zrozumiec pare prostych faktow: Od tysiecy lat swiatem rzadzi chazarska mafia. Rozlazla sie po calym swiecie, weszla w struktury wladzy i gospodarki, zawarla pakty z miejscowymi klanami, wtopila sie w srodowisko, m.in, zmieniajac nazwiska, dopasowane do miejsca w jakim akurat siedzi. Z Lejba Kohne powstal Lechu Walesa, z Henoha Cohna powstal Helmuth Kohl, z Aarona Buchloca zrobil sie Leszek Balcerowicz… Do Lechistanu chazaria tez dotarla, przekupila niejakiego Mieszka I i z Lechistanu powstala Polonia, kraj Slowian stal sie wtedy „chrzescianski”. Chazaria opanowała zycie polityczne i gospodarcze nad Wisla,co trwa do dzisiaj. Chazaska elita sprytnie wymyslala i wymysla systemy kontroli spoleczenstwa – byl feudalizm, byl nazizm, byl socjalizm, komunizm, teraz mamy kapitalizm, ktory na naszych oczach zdycha i juz jest jedna noga na drugim swiecie, teraz zmierzamy do NWO czyli Nowego Porzadku Swiatowego, gdzie bedzie juz tylko jeden rzad, jedna waluta, jeden chip w wypranym mozgu i totalna kontrola. Polska po tzw. II wojnie dostala z nakazu chazarskiej mafii role kraju „socjalistycznego”, dopasowano do niej propagande jak na „socjalizm” przystalo. Potem chazaria wprowadzila w PRL II kapitalizm, czyli ukradla Polakom ich majatek narodowy, na ktorym sie uwlaszczyla. Teraz trwa nawiazanie do dawnych „socjalistycznych” czasow i mamy u wladzy potomkow tamtego okresu. Cokolwiek wymyslimy i tak to nic nie zmienia – nadal jest wszystko pod kontrola tej samej mafii, zmienia sie tylko pionkow w mediach aby dac ludziom „nadzieje” na lepsze jutro i zmiany. Wszystko zgodnie z zasada – trzeba wiele zmienic, aby nic sie nie zmienilo (w posiadaniu wladzy nad swiatem). Panie Szlezak niech pan to czyta i otwiera swiadomosc, bo tylko ta droga da sie poznac prawde i tylko ta droga mozna cokolwiek zmienic. Pan cos zrozumial?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here