Przelewy zagraniczne wraz z upowszechnieniem się podróży zagranicznych i handlu międzynarodowego online przybrały na znaczeniu, nie są już tak rzadkie jak niegdyś, tym samym powstała nisza na rynku finansowym, którą wykorzystał kantor.pl.

Podwójne oszczędności

Przelewy zagraniczne w bankach kosztują krocie, by zminimalizować koszty przelewów warto skorzystać z wymiany środków pieniężnych po kursach kantorów internetowych. Jednym z takich kantorów jest kantor.pl. Przelewając złotówki na utworzone w serwisie konto użytkownika można wymienić je na dowolną walutę z koszyka walut oszczędzając na kursie wymiany. Następnie środki w walucie obcej można przelać na dowolne konto w zagranicznym banku unikając płatności prowizji banku, opłat za obsługę itd. Co za tym idzie oszczędzamy podwójnie, raz wymieniając walutę korzystnie, drugi – płacąc za przelew zagraniczny w kantor.pl zaledwie 3-5zł niezależnie od sumy, bez ograniczeń kwotowych. Im więcej przelewamy, tym zyskujemy więcej, bowiem kursy walut dla większych sum podlegają negocjacjom i są korzystniejsze dla Klienta.

Jeden serwis, mnóstwo możliwości

Platforma kantor.pl oferuje zarówno wymianę waluty po atrakcyjnych kursach, jak również tanie przelewy międzynarodowe. Chcąc wysłać przelew zagraniczny do Niemiec, Francji, czy USA wystarczy zarejestrować się w kantor.pl i skorzystać z wymiany środków na walutę kraju do którego chcemy wysłać przelew. Zarówno rejestracja jak i wymiana waluty nie podlega opłatom, zaś realizacja przelewu zagranicznego to zaledwie 3zł do 5zł w zależności od waluty. Dla przelewów w funtach brytyjskich opłata za przelew wynosi 3zł, zaś za przelewy w euro, frankach czy dolarach 5zł. Co ważne opłaty te są stałe i nie wzrastają w zależności od sumy środków. Kantor.pl to bezpieczny sposób realizacji przelewów z rewelacyjnie szybką obsługą transakcji. Przelewy zagraniczne w kantor.pl realizowane są najczęściej kolejnego dnia roboczego, maksymalnie do dwóch dni.

Niskie opłaty i dodatkowe oszczędności

Z kantor.pl możesz oszczędzić nie tylko na opłatach za przelewy międzynarodowe, ale i na kursie po którym środki są przewalutowywane, jak i czasie, bowiem korzystając z panelu użytkownika masz do wyboru szereg rozmaitych transakcji, w tym Twój kurs. Transakcja ta realizuje się dopiero wtedy, gdy wybrana waluta osiąga określony przez użytkownika kurs, tym samym nie trzeba bez przerwy śledzić tabeli kursowej by skorzystać z taniego kursu. Jeżeli bardziej zależy Ci na czasie możesz skorzystać z zaplanowania transakcji odroczonej w czasie wskazując datę, kiedy przelew ma zostać zrealizowany. Oferta kantor.pl jest najkorzystniejszą z dostępnych konkurując z takimi gigantami jak Global Transfer, czy Western Union. Warunki kantor.pl wygrywają zarówno pod kątem szybkości realizacji przelewów, jak i wysokości opłat, a także komfortu użytkownika, który nie wychodząc z domu może wykonać przelew zagraniczny, niezależnie od pory dnia i miejsca w którym się znajduje w danej chwili. Dodatkowym atutem oferty kantoru online jest gwarancja bezpieczeństwa transakcji poprzez zastosowanie licznych zabezpieczeń szyfrujących.