Dr Jan Przybył, wykładowca historii Kościoła i historii kultury, tłumacz, mówi o konflikcie cywilizacyjnym, o „światłych” naukowcach, którzy powracają do Polski z unijnych uczelni z wypranymi mózgami, o kulturze opanowanej przez lewicę a lekceważonej przez prawicę, o potrzebie tworzenia społeczeństwa alternatywnego…Prelekcja dr. Jana Przybyła pt. „Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Zachowanie tożsamości w obliczu konfliktu cywilizacji” wygłoszona została w dniu 22 sierpnia 2009 roku podczas pikniku wolnościowego w Wiśniowej Górze. Wersja w MP3…

6 KOMENTARZE

  1. Juz 2 minuty tego „wykladu” pokazuja kompletna nieprawde. Zalozenie – „islam” chce zawladnac swiatem jest nieslychana brednia. A to dlatego, ze Liga Oszustow poustawiala u „wladzy” swoich agentow a ich dzialania to straszaki. Nawet „rozruchy” czy „rewolucje” to tylko pozoranctwo, halas kilku oszustow, naglasniany przez mainstrimowe media typu „Bild”, „Fakt”, „TVN”, „RTL” itd itd. Odgrzewany bigos jest czesto lepszy niz swiezy, ale stary bigos – jak ten film – to jest juz trucina, tym razem dla umyslu. Dla dobra sprawy sugeruje aby wycofac go z wizji. Im szybciej tym lepiej. Chyba ze ktos ma zamiar wpomagac LO i straszyc latwowierna, ciemna mase?!

  2. Proponuję wysłuchać całości. Pan Przybył mówi o konieczności podjęcia przez rodzinę obowiązku wychowania dzieci, bo obecnie mamy przymusową edukację rządową – programową indoktrynację za pomocą programów nauczania.

  3. Rodzina dzisiaj to dwoch skolowanych ludzi, ofiary TVN, Powiatowego i jego programow, Faktu, Wybiorczej i namolnych reklam. Oczywiscie nie wszyscy jeszcze stali sie ofiarami tego systemu, ale jest ich coraz wiecej i bedzie wieciej. Czy taka rodzina ma byc lekiem na „edukacje rzadowa”?

  4. Panie Marko,
    Moja rodzina słucha tylko Radyjo i prenumeruje Gapę. Nic innego nie czytamy i nie słuchamy, bo wszelkie te medyja czyhają, ażeby nam tylko mózgi wyprać. A kysz komuno z liberałyma!

  5. Niech pan doktor powie jak naciągał na kasę uczelnię , w której pracował, aż go wreszcie wywalili! Ot kolejny „sprawiedliwy” w kolejce do koryta.WSTYD!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here