„Czas spekulantów. Wzlot i upadek polskiej przedsiębiorczości” – o książce Józefa Białka, właściciela Wydawnictwa WEKTORY, pisaliśmy niedawno na naszym portalu.

Dziś, dzięki zaprzyjaźnionemu serwisowi „Na argumenty”, możemy zaprezentować Państwu wywiad Jana Przybyła z autorem tej, pomijanej przez niemal wszystkie media, książki. Pomijanej dlatego, że obala ona lansowany przez establishment mit „25 lat wolności”, a pokazuje, co tak naprawdę działo się z ludzką wolnością od czasu dojścia d władzy tzw. solidarnościowych elit, na czele z byłymi partyjnymi aparatczykami w stylu Leszka Balcerowicza. Jest to tym istotniejsze, że właśnie twórcy III RP po raz kolejny szykują nam szwindel w postaci „nowej” partii. Choć twór Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru jeszcze nie istnieje, już osiąga w sondażach wynik między 5 a 10 procent. Nie dajmy się po raz kolejny nabrać tym bandytom!

3 KOMENTARZE

  1. Witam, właśnie nabyłem powyższą książkę, przeczytałem już pierwszy rozdział i naprawdę zapowiada się rewelacyjnie.

  2. Dr Przybył proponuje chrześcijański odpór:
    „Islamiści to śmierdzący tchórze! Trzeba ich wieszać na sznurze wysmarowanym świńskim tłuszczem.” – dr Jan Przybył

  3. Tzw. wykłady p. Przybyła to (mimo wieku wykładowcy) starcze ględzenie i narzekanie; brak w nich wizji normalności (skoro wszystko jest teraz nienormalne i w Polsce, Europie, i na świecie)do której warto byłoby zmierzać. Dla p. Przybyła przyszłość nie istnieje – natomiast przeszłość to jest to! Dawniej to były czasy, panie dzieju. Z tych tzw. wykladów nie wynika, ku czemu powinniśmy dążyć, co trzeba robić. No może za wyjątkiem jednego: „Islamiści to śmierdzący tchórze! Trzeba ich wieszać na sznurze wysmarowanym świńskim tłuszczem.”

Comments are closed.