(…) Konserwatyści we Francji wprowadzili parytety w biznesie, w Niemczech nie cofnęli ani jednej socjalistycznej reformy, w Polsce takie reformy chętnie by wprowadzili, nie zważając na (ekonomiczne) trupy. Nawet Torysi, na litość Boską, zapowiadają utrzymanie legalności związków homoseksualnych. Panowie, co jest? Jakim prawem w Waszych programach powołujecie się na papieskie encykliki, skoro daliście się porwać bez opamiętania sztucznym ładom, kompletnie nie ufając ładowi naturalnemu? To już wolnorynkowcy-ateiści są bardziej wierzący niż Wy.
(…) Kaplica, Panowie! Gdy choć na parę lat damy władzę w ręce jakichś socjaldemokratycznych biurw, oni stworzą setki urzędów i agencji „rozwoju”. Gdy później na ich miejsce przyjdą „instrumentalni” prawicowcy, chętnie te urzędy obsadzą własnymi funflami.
(…) Nie ma szans, Panowie! Zamiast wydawać składki członkowskie na UPR, WiP czy PRz, zacznijmy lepiej masowo odwiedzać koła strzeleckie i myśliwskie, biegajmy po okolicznych lasach, by zaznajomić się z terenem, studiujmy kartografię i uczmy się biegu na azymut, zbierajmy pieniądze na ekwipunek (broń też…) i czekajmy na dobry moment. Panowie Wojciech Popiela i Korwin-Mikke wspominali, że mają poparcie jakichś pułków. Pan Michalkiewicz też gdzieś kiedyś służył, jak i Marek Jurek…
Kamil Kisiel
Cały artykuł jutro na Prokapitalizm.pl…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here