Ogłaszamy konkurs, bardzo prosty i szybki. Ten, kto do 30 sierpnia 2012 roku (do czwartku), do godz. 24.00 poda najbardziej przybliżony kurs dolara i euro wobec złotówki otrzyma książkę Alejandro Chafuena „Wiara i wolność. Myśl ekonomiczna późnych scholastyków”.
Wyniki konkursu znane będą w sobotę, 1 września, a jako ostateczny kurs obu walut traktowany będzie ten, który będzie obowiązywał w piątek (31 sierpnia) w momencie zakończenia handlu przed weekendem. Do wyłonienia zwycięzcy posłużymy się dostarczaną przez TMS Brokers tabelą kursów, którą permanentnie śledzić można na naszym portalu (w prawej kolumnie).
Zapraszamy do uczestnictwa. Swoje typy zamieszczać można w formie komentarzy pod tym newsem bądź przysyłać mailem na kapitalizm@poczta.onet.pl
P


6 KOMENTARZE

 1. Są już trzy zgłoszenia. Jedno przyszło na maila. Jeszcze niecałe 3 godziny do zakończenia typowania. Głosujcie, książka czeka!
  P.

 2. Koniec! Nie można już dopisywać swoich typów. W sobotę będzie wiadomo, kto wygrał książkę.
  Typ, który otrzymałem na maila to:
  EUR/PLN: 4,1431/4,1456
  USD/PLN: 3,2783/3,2813
  (liczą się pierwsze cyfry)

 3. Konkurs zakończony i rozstrzygnięty!
  Kurs dolara na koniec handlu przed weekendem najlepiej wytypował „Antonio”.
  Natomiast kurs euro wywróżył p. Marcin, który przysłał swoje typy na maila.
  Ponieważ byłoby bez sensu cięcie książki na pół :), dlatego przyjmuję, że zwycięzców konkursu jest dwóch, dlatego też obu uczestnikom wysłane zostaną książki: Alejandro Chafuen: „Wiara i wolność – myśl ekonomiczna późnych scholastyków”.
  Obu Panów proszę o nadesłanie na konto kapitalizm@poczta.onet.pl adresów pod które można będzie wysłać książki. W temacie wiadomości proszę wpisać: Konkurs PROKAPA”.
  Wszystkim uczestnikom, również tym, którym tym razem nie udało się zdobyć książki, serdecznie dziękujemy! Wkrótce znów zabawimy się we wróżbitów.
  PSz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here