Z nasze poczty…
„Rada Główna Unii Polityki Realnej nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie wyborów prezydenckich. Medialną informację, jakoby Janusz Korwin-Mikke kandydował z ramienia UPR, traktujemy jako dziennikarski żart.
Nikt z portalu tvp.info, który podał informacje o starcie JKM z ramienia UPR, nie kontaktował się z biurem prasowym partii ani z przedstawicielami władz. Z prośbą o wyjaśnienia zwrócimy się do osoby odpowiedzialnej za umieszczenie tej nieprawdziwej informacji.
„Janusz Korwin-Mikke od października ubiegłego roku nie jest członkiem Unii Polityki Realnej. Rada Główna UPR, organ statutowy partii władny podejmować decyzje o udzieleniu poparcia kandydatom na urząd prezydenta RP, nie zajęła dotychczas żadnego stanowiska w sprawie najbliższej elekcji prezydenckiej” – komentuje Paweł Chojecki, rzecznik prasowy UPR.”
PS

4 KOMENTARZE

  1. Przecież konwent wrocławski wybrał JKM na kandydata do urzędu prezydenckiego!!! O ile wiem, nikt jeszcze tej kandydatury nie wycofał (tak!), więc to nie jest „dziennikarski żart”. Ponadto, jacy dziennikarze zainteresowani są gryzieniem się dwóch kanap? 😉

  2. Pytanie do UPR (zreformowanego). Czy waszym kandydatem na Prezydenta jest Obecny prezydent Prof. Lech Kaczyński? Proszę o zwiezłą i konkretną odpowiedź. Taką jaka jest zalecana przez bilię – Tak czy Nie?
    Po drugie jest faktem, ze wriocławski konwent zdecydował, że JKM bedzie kandydował na Prezydenta z poparciem UPRu!

  3. a na kogo mam głosować? Może na Pana Profesora Lecha Kaczyńskiego..?

Comments are closed.