Fundacja PAFERE Polska, The Language of Liberty Institute i Stowarzyszenie Koliber serdecznie zapraszają młodzież w wieku 16-30 lat do udziału w tegorocznym obozie LIBERTY ENGLISH CAMP, który odbędzie się w dniach 12-18 września 2009 roku w ośrodku ANPOL w Sulejowie nad Zalewem Sulejowskim (10 km od Piotrkowa Trybunalskiego).

Czym jest Liberty English Camp?
Liberty English Camp to szkoła języka Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący dwa istotne elementy – edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i filozofii wolności oraz naukę „żywego” języka angielskiego.
Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi (w wieku 18-35 lat) pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz zgłębić tajniki biznesu i leseferyzmu.
Dlaczego warto wziąć w nim udział?
Zajrzyj do PDF poniżej, w którym znajdziesz aż 10 powodów dla których warto przyjechać.
Uwaga! Już wkrótce Fundacja PAFERE ogłosi konkurs, którego nagrodą będzie darmowy udział w Liberty Campie!
Uwaga! Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.
www.paferecamp.koliber.org/home.php
Obejrzyj zdjęcia z zeszłorocznego obozu

1 KOMENTARZ

  1. Jakie są koszty tego obozu? Co to za zwierze NATIVE SPEAKER? Póki co jeszcze jesteśmy w Polsce i mówmy po polsku. Bardzo mnie wścieka obcojęzyczne wkrety w mowie ojczystej. Kto by pomyślał, że liberały i inne takie w socjalistycznym Sulejowie pod, nie mniej socjalistycznym Piotrkowem trybunalskim? Nono! A ABW, policja albo inne CBŚ czy inne takie nie rozgoni tego pałkami albo nie dokona jakiej prowokacji w rodzaju pozdrowienia rzymskich cesarzy przez gladiatorów: „Idący na śmierć pozdrawiają Cię, Panie!!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here