Z naszej poczty…
Fundacja Instytut Globalizacji zaprasza na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 1-6 lipca w miejscowości Milówka, w Beskidzie Żywieckim.
Liberty English Camp to projekt łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją. Liberty, bo organizatorzy nie ukrywają, że sporo będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane – od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warsztaty z przedsiębiorczości
Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele (Amerykanie, Brytyjczyk, Australijczyk, Szwed) skupieni w The Language of Liberty Institute. Wszyscy bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni. Zresztą atmosfera na Liberty Campie jest unikatowa, przekonasz się. Nie martw się też o imprezy, będzie ich pod dostatkiem. Twój angielski nie jest idealny? Nie szkodzi, po to jest obóz żeby go szlifować.
Nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie www.globalizacja.org/camp Koszt uczestnictwa wynosi 590 zł od osoby, w takiej cenie jedynie do końca kwietnia! W tym roku proponujemy Wam formułę ALL INCLUSIVE, czyli jedzenie i picie bez ograniczeń. Poza dyskusjami i debatami planujemy wycieczkę turystyczną, konkurs talentów i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy.
Kontakt: Jacek Spendel, spendel@globalizacja.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here